Кубок Тернопільської області. "Нива" і "Агронива" пробилися до півфіналу

1119
0

29 липня у Теребовлі відбувся другий чвертьфінальний поєдинок між лідерами тернопільського аматорського футболу – теребовлянською "Нивою" та великогаївським "Агроном".

Тримаючи у голові виїзну перемогу (1:0) футболісти з Теребовлі зіграли в прагматичний футбол, подбавши в першу чергу про безпеку власних воріт. Це власне принесло їм результат, голів вони не забивали, але й не пропускали. А гості, котрим обов’язково потрібно було відзначатися, не зуміли нав’язати свій футбол суперникові, практично нічого небезпечного не створили біля воріт "Ниви" і змушені були зійти з кубової дистанції задовго до вирішального матчу.

"Нива" (Теребовля) – "Агрон" (В. Гаї) – 0:0

"Нива": Шевченко, Кренько, Макогон-к, Штаненко, Залізняк, Олексієнко, Слоневський, Лойко, Музичук (Дацюк, 70), Бочак (Якубов, 23), Кобеля.

"Агрон": Рогаль, Андрієшин, Лівіцький, Соколовський (Т. Семенець, 89), Ковалик (Скобляк, 78), Пастернак-к (Стриєшин, 65), Гром’як, Білик, Коник, Луцик (Павлусь, 38), Процик.

Попереджені: Н. Процик (30), В. Білик (47).

Тернопільська "Агронива-ТНПУ" зуміла зробити те, у що не вірили більшість футбольних фахівців. Її футболісти зуміли після домашньої поразки у першому домашньому чвертьфінальному поєдинку кубку області (1:2), впевнено перемогти на виїзді (4:1) та пробитися до півфіналу кубкових змагань.

Активніше матч розпочали господарі, у яких гарматний удар вже на другій хвилині завдав метрів з 22-ох Роман Жига – голкіпер "Агрониви-ТНПУ" перевів м’яча з-під поперечини на кутовий. Саме після стандарту був відкритий рахунок. Це зробили тернополяни. Роман Голодрига виконав подачу з кутового, а Андрій Мартинюк ударом головою поцілив у "дев’ятку" (0:1). У середині першого тайму знову підступний удар завдав найактивніший гравець "Поділля" Роман Жига. І цього разу надійно зіграв воротар гостей, витягнувши м’яча з нижнього кута. На 35-й хвилині тернополяни знову отримали право на кутовий і вдруге в матчі ним скористалися. Знову подачу виконав Голодрига, а цього разу Андрій Засєдко влучно пробив головою (0:2). Наприкінці першого тайму супер момент мав "подолянин", екс-гравець "Агрониви" Віталій Тригуба, коли пробивав з пів розвороту метрів з 12-ти – м’яч пройшов над поперечиною.

Вже на першій хвилині другого тайму гості отримали право на пробиття одинадцятиметрового. Михайло Вітерук порушив правила на нападнику "Агрониви-ТНПУ" Михайлові Войцещуку. Пенальті взявся пробивати штатний пенальтист тернополян Юрій Заставецький, однак переграти кіпера "Поділля" Дмитра Андрієшина не зумів. Однак уже незадовго Заставецький виправив свою помилку – спрацювала його гармата. Юрій потужно пробив зі штрафного, м’яч рикошетом від когось з оборонців залетів у ворота "Поділля" (0:3). Між цими двома моментами, свій шанс не використали господарі, коли Андрій Баліцький після подачі зі штрафного Михайлом Вітеруком поцілив у стійку воріт "Агрониви-ТНПУ". Далі два шанси не використали тернополяни – Олександр Томич поцілив у штангу, а Володимир Мостовий головою пробив над поперечиною після зручної передачі Андрія Мартинюка. Маючи комфортну перевагу в три м’ячі тернопільська команда трішки розслабилася і отримала м’яч у свої ворота, коли невдало створювала положення поза грою. Роман Мельник зіграв до кінця і зряче поцілив у ворота гостей (1:3). І все ж крапку в матчі поставили тернополяни. Вони організували швидку контратаку, Володимир Онищук відпасував на Михайла Войцещука і той влучно пробив у дальній кут воріт (1:4).

Отож, "Агронива-ТНПУ" взявши реванш за домашню поразку, зуміла пробитися до півфіналу, де на тернополян очікує бучацький "Колос", з яким вони минулої неділі зустрічалися в чемпіонаті області і поступилися – 1:2.

"Поділля" (Васильківці) – "Агронива-ТНПУ" (Тернопіль) – 1:4 (0:2)