Главная Аматорський футбол Тернопільська область Чемпіонат Кременецького району. 1-й тур. "Колос" взяв реванш у "Велбера", "Зелені леви" дебютували з перемоги

Чемпіонат Кременецького району. 1-й тур. "Колос" взяв реванш у "Велбера", "Зелені леви" дебютували з перемоги

431

Чемпіонат Кременецького району. 1-й тур. "Колос" взяв реванш у "Велбера", "Зелені леви" дебютували з перемоги
Фото - Денис Руденко, Footboom

Минулими вихідними стартував чемпіонат Кременецького району. На старт турніру вийшли шість команд, серед яких всі призери минулого сезону ("Колос", "Велбер", "Трактор"), а також "Арсенал" (Білокриниця), "Сокіл" (Попівці) і новачок - "Зелені леви" (Почаївська ОТГ).

У центральному матчі туру минулорічний чемпіон "Колос" на своєму полі взяв реванш у "Велбера" за поразку у поєдинку за Суперкубок району. Команда з Гаїв перемогла з рахунком 4:3. Вдало розпочав сезон й новачок змагань з Почаївської ОТГ – "Зелені леви" у Попівцях з рахунком 4:2 перемогли місцевий "Сокіл".

Ще в одному матчі "Трактор" на центральному стадіоні Кременця з рахунком 2:1 переміг сусідів із Білокриниці – "Арсенал".

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения