Главная Аматорський футбол Тернопільська область Кубок Тернопільської області. Попередній раунд. Реванш "Поділля" з Васильківців, нічия у Білокриниці

202

1 липня "Поділля" з Васильківців (Гусятинський район), впевнено перемігши у повторному матчі попереднього етапу кубку Тернопільської області одноклубників з В. Березовиці (Тернопільський район) – 3:0, зуміло взяти реванш у суперника за поразку у першому матчі (2:3) та здобути путівку до чвертьфіналу кубку.

***

"Поділля" (Васильківці) – "Поділля" (В. Березовиця) – 3:0 (2:0)

Васильківці: Зянько, Гондз, Ковальчук, Вітерук, Шмигановський (Тригуба, 56), Жига, І. Бадло, Цимбалістий-к, Сиротюк, Гвіанідзе (Гриб, 59), Баліцький.

В. Березовиця: Поровський, Цьона, Кривуляк, Ваврик, Чопик (Лень, 19), Машталяр, Чіп (Стельмах, 88), Ванюсів (П’ятничко, 42), Колтко, Мних (Богнар, 83), Дитиняк-к.

Голи: Андрій Баліцький (7, 90+2), Ігор Бадло (19).

На 87-й хвилині Андрій Ваврик не реалізував пенальті.

Попереджені: І. Цимбалістий (80), А. Мархоцький (82), В. Шмигановський (82), В. Гондз (86), Д. Сиротюк (87) – І. Чорний-представник (68), В. П’ятничко (78),

В. Дитиняк (88).

Вилучений: В. Гондз (90+3, друге попередження).

У Білокриниці Кременецького району відбувся перший матч попереднього етапу кубку Тернопільської області між місцевими "канонірами" та сусідами з Лановеччини – "Стандартом" з Вишгородка. Команди за 90 хвилин не спромоглися забити хоча б одного м’яча, тому доля путівки до чвертьфіналу вирішиться у повторному матчі.

"Арсенал" (Білокриниця) – "Стандарт" (Вишгородок) – 0:0

"Арсенал": Собчук, Антонюк, Герасимчук, Власюк, Терещенко, Самойлюк, Зубко (Соколовський, 46), Дівонька (Марченко, 46), Баландюк (Василюк, 57), Посільський (Осіпчук, 90), Єфремов.

"Стандарт": Віннчук, Ю. Кізюк, Бондарук, П. Кізюк, Лебідь, Фрей, Наливайчук (Влізло, 46, Солтис, 79), Садовюк, Бондар, Яворський, Тригук.

Попереджені: В. Власюк (64), В. Терещунко (69) – П. Кізюк (68), В. Фрей (69).