Главная Аматорський футбол Тернопільська область Теребовлянську "Ниву" поповнили два відомих футболісти

Теребовлянську "Ниву" поповнили два відомих футболісти

184
Теребовлянську "Ниву" поповнили два відомих футболісти

Одразу двома футболістами цього тижня поповнила свої ряди теребовлянська "Ниви". Цими гравцями стали 23-річний оборонець Павло Макогон та 27-річний нападник Алішер Якубов.

Обидва свого часу виступали за теребовлянську команду і добре знайомі місцевій публіці. Кремезний форвард Алішер Якаубок пограв за "Ниву" у 2015-16 рр., а для улюбленця місцевих вболівальників Павла Макогона це третє повернення до Теребовлі. Спершу він провів за "Ниву" весь 2017 рік і старт 2018-го. Згодом повернувся в середині 2019 року і відіграв за теребовлянську команду впродовж кількох місяців. І ось, після майже піврічної перерви центральний оборонець Павло Макогон, котрий може з успіхом зіграти і в опорній зоні півзахиснику, знову гравець "Ниви".

Якубов у своїй кар’єрі має виступи на професійному рівні за чернівецьку "Буковину", хмельницьке "Поділля" та "Балкани" (Зоря), а Макогон відіграв за тернопільську "Ниву" 18 матчів у другій лізі чемпіонату України.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения