Главная Аматорський футбол Тернопільська область Кубок Тернопільської області. Березовицьке "Поділля" сенсаційно перемогло одноклубників з Васильківців

Кубок Тернопільської області. Березовицьке "Поділля" сенсаційно перемогло одноклубників з Васильківців

122

24 червня відбувся перший з двох поєдинків попереднього етапу кубку Тернопільської області 2020 року. В Острові зустрічалися два "Поділля" – з В. Березовиці (Тернопільський р-н.) та Васильківців (Гусятинський р-н.).

Перша команда виступає на районному рівні, друга – на обласному. Тим не менше, це не завадило великоберезовицьким футболістам святкували перемогу – 3:2. Але вона хитка і не гарантує представнику Тернопільського району легке життя у матчі-відповіді, який відбудеться через тиждень у Васильківцях.

***

"Поділля" (В. Березовиця) – "Поділля" (Васильківці) – 3:2 (1:1)

24 червня. Острів. Сільський стадіон. +24 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Роман Островський (Тернопіль), Артем Карапетян (Тернопіль).

Суддівський спостерігач: Вадим Маслій (Тернопіль).

В. Березовиця: Поровський, Панасюк, Ваврик, Ціп, Дитиняк-к, Яхван (Стельмах, 90), Лень, П’ятничко (Мних, 67), Кривуляк, Чопик, Ванюсів (Кузяк, 73).

Васильківці: Зянько, Пушкаренко, Ковальчук, Муравський (Гриб, 57), Мархоцький (П. Бадло, 46), Сиротюк, І. Бадло, Цимбалістий-к, Петраш (Жига, 51), Гвіанідзе (Баліцький, 60), Тригуба.

Голи: Андрій Ваврик (17, з пен.), Володимир П’ятничко (56), Володимир Дитиняк (57) – Сергій Петраш (22), Віталій Тригуба (59).

Попереджений: Д. Сиротюк (83).

P.S.: Другий поєдинок попереднього етапу кубка області між "Арсеналом" (Білокриниця) та "Стандартом" (Вишгородок), який теж мав відбутися сьогодні, 24 червня, перенесено через загибель у ДТП гравця команди з Лановеччини.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения