Главная Аматорський футбол Тернопільська область Олег Скотецький: "Футболістам хоростківської "Зорі" не вистачало характеру"

Олег Скотецький: "Футболістам хоростківської "Зорі" не вистачало характеру"

96

Асоціація футболу Тернопільщини продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2019 року. На черзі хоростківська "Зоря", яка зайняла 4 місце в першій лізі. До розмови ми запросили тренера команди Олега Петровича Скотецького.

– Пане Олеже, оцініть виступ "Зоря" у чемпіонаті Тернопільської області 2019 року?

– Сезон для хоростківської команди оцінив би на незадовільно. Причин є кілька. Найголовніша, деякі футболісти грали нижче свого рівня. Ми запрошували їх для конкретних завдань, однак вони форму не підтримували і тому в офіційних матчах не виконували покладених на них функцій, а деякі просто залишалися на лавці запасних. Також нашій команді не вистачало характеру. Можливо, це сталося тому, що минулого року я виходив на поле і задавав партнерам темп, керував ними, деколи навіть отримував червоні та жовтні картки, і гравці розуміли, що їм нікуди діватися, та викладалися на повну. Цьогоріч я практично не грав, давав шанс молодим себе проявити, але на полі не виявилось лідера, який би своїм прикладом повів гравців "Зорі" за собою. Як підсумок, і не було командної гри.

Якщо здатися до персоналій, хто з футболістів Вашої команди показав хороший рівень гри, а ким залишилися незадоволені?

– Ким я залишився задоволений, так це півзахисником Віталієм Бодаком, який після першого кола поповнив ряди "Зорі", перейшовши із ФК "Бережани". Жалкую, що не вдалося запросити трьох футболістів із ФК "Копичинці". Ця команда посеред сезону знялася зі змагань, футболісти погоджувались перейти до нас, однак бюджет був сформований і не було вільних коштів на більшу кількість гравців. Хоча щодо коштів, то від себе і від всієї команди хочу подякувати міському голові Хоросткова Степану Гладуну, котрий виконав усі свої обіцянки.

– Які матчі хоростківської команди були вдалими, а які були проведенні не так, як Вам би того хотілося?

– Аналізуючи сезон, до найуспішніших матчів відніс би два поєдинки. Найперше варто відмітити домашній поєдинок проти чемпіона – заліщицького "Дністра", якого ми перемогли - 2:1. Також хотів би згадати зустріч із ФК "Вишнівець", якому ми поступилися - 1:4. Незважаючи на рахунок, після вилучення на 44-й хвилині наші футболісти в меншості показали справжній характер, що було не часто в цьому сезоні. Тоді ми змогли зрівняти рахунок. Потім був автогол від мене, але навіть програючи - 1:2, мали два 100% моменти. Не використавши їх, суперник на останніх хвилинах зумів відзначитися ще два рази. А провальними були два домашніх поєдинки проти білокриницького "Арсеналу" (0:2) та "Скали-Айви" зі Скали-Подільської (0:2). Загалом програвши практично всі свої очні зустрічі командам із першої трійки (набрали лише чотири очки з 18-ти можливих), про потрапляння в призи мова не йшла.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме