Роман Андрієшин: "Дуже скучив за футболом"

Роман Андрієшин: "Дуже скучив за футболом"

81
Роман Андрієшин: "Дуже скучив за футболом"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Центральний оборонець чемпіона Тернопільської області 2019 року великогаївського "Агрона" Роман Андрієшин зігравши всього сім поєдинків у вищій обласній лізі тривалий час не виступав через травму коліна. В другій частині сезону він так і не з’являвся на футбольному полі, проходячи реабілітацію. Однак захисник зумів відчути ігрових ритм офіційних матчів, виходячи на поле в двох останнім матчах аматорського чемпіонату України. Клубна прес-служба запитала Романа, як проходив процес відновлення та як нині він себе почуває.

– Романе, як проходило твоє відновлення?

– Важкувато, тому що я ходив місяць у лангеті та на милицях і мені було дуже важко після них навіть ходити. Але займаючись два місяці з реабілітологом, помало почав закачувати коліно і мені ставало легше. Тоді я поступово приступив до навантажень та тренувань з командою. Спершу біга по колу, а останніх три тижні повноцінно тренуюсь з командою та намагаюся виконувати всі вправи, які пропонує тренер.

– Як себе почуваєш після тренувань?

– Добре, сподіваюся, що з коліном в подальшому все буде гаразд.

– Напевно сильно скучив за футбол?

– За 4 місяці дуже скучив за футболом та офіційними матчами. Був дуже втішений, що мені вдалось вийти на поле в останньому матчі проти "Вотранса" з Луцька. Хоча і мало часу мені було відведено на полі, але було приємно, що відчув гру, так й тішуся з того, що команда перемогла.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме