"Агрон-ОТГ" (Великі Гаї) - чемпіон Тернопільської області

1049
0

2 жовтня великогаївський "Агрон-ОТГ" у 5-му турі фінальної частини вищої ліги чемпіонату Тернопільської області переміг заводську "Агрониву" (1:0) і за тур до завершення змагань виборов перше місце.

Матч розпочався без розвідки і команди вже на старті розпочали створювати момент за моментом. Перший такий виник біля воріт гостей, однак з вбивчої позиції Арсен Кривобедрий не зумів переграти кіпера заводчан Дениса Хвалицького після передачі Назара Процика. Ще один гострий момент не використав вже сам Назар Процик, коли отримав м’яча за спини захисникам "Агрониви" від Віктора Ковалика. Вийшовши віч-на-віч Назар пробивав під поперечину, але і цього разі надійно зіграв кіпер гостей, перевівши м’яча на кутовий. У другій половині другого тайму два супер моменти мали футболісти "Агрониви". Після передачі Андрія Новачинського, не вслідкував на Юрієм Соколовським лівий оборонець "Агрона" Віктор Ковалик. Юрій вийшов на побачення з кіпером господарів Русланом Мазуром, котрий у той день святкував день народження, однак Соколовський не зумів його переграти. А ближче до завершення першого тайму не зумів переправити м’яча у сітку воріт нападник "Агрониви" Артем Пилипенко, коли пробивав головою без опору суперників метрів з восьми.

На початку другого тайму неузгодженість заводських оборонців призвела до того, що м’яч потрапив до Назара Процика і той з лінії штрафного майданчика завдав удару в нижній кут воріт, але і цього разу Хвалицький зіграв надійно. Ще в одному моменті Процик поцілив у поперечину після масованої атаки своєї команди. Гості відповіли не менш небезпечним моментом, коли партнери по команді вивели на оперативний простріл Віталія Бурко, але той метрів з 13-ти пробив поруч зі стійкою. А долю матчу вирішив єдиний гол у середині другого тайму. На правому краю атаки м’яча отримав Процик, перебуваючи під пресом оборонців нападник зумів зробити навісну передачу, на яку відгукнувся Арсен Кривобедрий і ударом головою переправив м’яча у сітку воріт (1:0). Після пропущеного м’яча заводчани активізувати, створити щонайменше три гольові нагоди, але врятувати матч так і не зуміли. У першому випадку після удару зі штрафного грузина Георгі Салія, м’яч з порожніх воріт вибив Сергій Лук’янов. Ще в одному епізоді Івана Комлєва партнери вивели на вбивчу позицію, однак той затримався з ударом і оборонці "Агрона" вибили м’яча у нього з-під ноги. А після подачі корнера і удару Артема Пилипенка, ще одного разу іменинника підстрахували партнери, вибивши м’яча фактично з порожніх воріт.

Отож, важка перемога "Агрона-ОТГ" - 1:0, яка дозволила великогаївській команді святкувати третє поспіль чемпіонство, з чим ми їх і вітаємо.

***

"Агрон-ОТГ" (В. Гаї) – "Агронива" (Заводське) – 1:0 (0:0)
2 жовтня. В. Гаї. Сільський стадіон. 200 гл. +20 град.

Гол: Арсен Кривобедрий (73).

"Агрон": Мазур, Лівіцький, Пастернак-к, Коник, Ковалик, Лук’янов, Білик, Кривобедрий, Червонецький Луцик, Процик.
"Агронива": Хвалицький, Іванов, Алексевич (Савка, 84), Новачинський, Соколовський, Бурко, Дурай-к, Намуйлик, Салія, Комлєв (Сорочук, 90+1), Пилипенко.

2 жовтня підволочиський "Збруч-Агробізнес" у 5-му турі фінальної частини вищої ліги чемпіонату Тернопільської області у гостях діяв другим номером проти теребовлянської "Ниви", витримав масовані атаки суперника і в одному з моментів дочекався свого шансу та здобув несподівану перемогу – 1:0.

Матч розпочався дуже обережно з боку обох команд. Ніхто не хотів особливо розкриватися. У першому таймі були удари від гравців, як однієї, так і іншої команди, які особливої небезпеки не носили. Так тривало до гарматного удару Богдана Слоневського, м’яч після якого прийняла на себе поперечина.

Другий тайм команда з Підволочиська почала непогано, правда до справжніх гольовий моментів справа довгий час не доходила. Натомість два удари головою з боку господарів з певними таки зусиллями ліквідувати голкіпер "Збруча" Сергій Чиж, котрий матч проводив з травмою руки. Ще в одному небезпечному епізоді теребовлянці пробили вище воріт. Загалом практично ідеальний матч видали оборонці гостей – Шум, Приян, Дубчак, а особливо центральний захисник Павло Данилюк, який став напевно кращим гравцем матчу. У цей час гості відповіли ударом з близької відстані Володимира Гайкового, після якого м’яч пройшов вище воріт, а потім їм вдалася зразкова атака за участю Богдана Кози та того ж Володимира Гайкового, який зумів відкрити рахунок у матчі (1:0). Богдан в останніх матчах знизив до себе вимоги і з’являвся на полі зазвичай з лавки запасних, натомість сьогодні проявив себе з кращої сторони.

В останні хвилини поєдинку господарі намагалися уникнути поразки, постійно нагнітали, але гості витримали атаки суперника і святкували до певної міри несподівану перемогу, яка значно збільшила їхні шанси в боротьбі за бронзові нагороди чемпіонату. Теребовлянська ж "Нива" за тур до завершення змагань забронювала за собою друге місце, а з ним і срібні нагороди.

"Нива" (Теребовля) – "Збруч-Агробізнес" (Підволочиськ) – 1:0 (0:0)
2 жовтня. Теребовля. Стадіон "Колос". 299 гл. +20 град.

Гол: Володимир Гайковий (63).

"Нива": Петрусь-к, Шаповал, Кренько, Макогон (Г. Баранець, 62), В. Кузів, Олексієнко, Слоневський, Голованьов, Б. Баранець, Р. Кузів, Бегашов (Субота, 70).

"Збруч-Агробізнес": Чиж, Данилюк, Шум, Дубчак, Приян, Капелян, Миронюк (Онищук, 14), Копцюх, Кубик-к, Коза (Вовк, 85), Гайковий.