Чергова кадрова революція в чортківському "Кристалі"

Чергова кадрова революція в чортківському "Кристалі"

187
Чергова кадрова революція в чортківському "Кристалі"
Фото - Прес-служба ФСК "Кристал"

Вболівальників чортківського "Кристала" привчили, що із завидною послідовністю у команді стаються глобальні кадрові зміни. Не стала винятком літня місячна пауза в чемпіонаті Тернопільської області. Другу половину сезону-2019 з весняної частини дограватимуть лише кілька футболістів.

На сьогоднішній день новачками чортківської команди стали 11(!) футболістів. Одразу четверо гравців перейшли до "Кристала" з чемпіонату Івано-Франківської області – Олег Чемерейко, Андрій Приймак, Іван Андрусяк, Роман Кивнюк, двоє з Чернівеччини –Юрій Кисилиця та Іван Гнат, один з Києва – Олександр Шаталов. Також до Чорткова запрошено Микиту Янкова з теребовлянської "Ниви" та Олега Пиняка з чемпіонату Чортківського району (ФК "Нагірянка"). Ще на дві бойові одиниці поповнився іноземних легіон "Кристала". Камерунець Джогдома Контчу Алайн Гаетан повернувся до Чорткова після піврічних виступів на Харківщині. А Сантос де Олівейра Глейтон з ЛКС "Бистра Горна" (Польща) став третім бразильцем у чортківській команді.

Читайте також: Півзахисник "Кристала" (Чортків) перейшов у МФК "Миколаїв"

З першої заявки "Кристала" на сезон-2019 залишилося всього три футболіста – Микита Дорофєєв, Євген Корецький, Сергій Скалій. Ще кілька гравців було дозаявлено впродовж першої частини сезону– Бардоза да Сільва Клаудіні, Іванкіо Бугно Ігор Педро, Михайло Клим, Петро Хомишин, Сергій Мельник.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме