"Агронива" (Заводське) розбила "Колос" (Бучач)

"Агронива" (Заводське) розбила "Колос" (Бучач)

146

20 липня у Заводському (Чортківський район) місцева "Агронива", яка виступає у вищій лізі чемпіонату Тернопільської області і є одним з лідерів, приймала середняка першої обласної ліги – команду "Вся Україна - Колос" з Бучача і святкувала легку перемогу – 6:1.

Читайте також: Богдан Федорків: "Зваживши всі за і проти, було прийнято рішення подати заявку на участь в аматорському чемпіонаті України"

Рахунок у матчі відкрив правий оборонець заводської команди Юрій Соколовський. Далі відзначився граючий головний тренер "Агрониви" Немо Шелія, котрий у цьому матчі діяв на позиції чистого форварда. Після цього суперник один м’яч ударом метрів з 14-ти відквитав. Свій вищий клас заводська команда продемонструвала після перерви, коли її гравці зуміли відзначитися ще чотирьма м’ячами, не пропустивши в свої ворота жодного. У другій 45-хвилинці відзначався грузинський легіон "Агрониви". Тричі вразив ворота опонентів Немо Шелія і одного разу правий хав Георгі Салія.

"Агронива" виступала в такому складі: Сорочук (Рижук, 46), Тракало, Новачинський, Алексевич, Соколовський, Бурко, Коломієць, Салія, Іваськів, Данилюк, Шелія.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме