"Тернопіль-ДЮСШ" провів заявку на чемпіонат області

"Тернопіль-ДЮСШ" провів заявку на чемпіонат області

32

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Тернопіль-ДЮСШ" провів заявку на сезон-2019. До неї включено 22 футболіста, з них троє легіонерів.

Головний тренер ФК "Тернопіль" Андрій Едуардович Яблонський вніс до заявки таких футболістів (у дужках вказано команди за які виступав футболіст у 2018 році):

воротарі: Володимир Собчук, Арсен Коноба;

захисники: Андрій Новачинський, Сергій Фарботняк, Тарас Шкварло, Тарас Німаш, Дмитро Сиротюк, Ярослав Чопик, Михайло Оконський, Назар Хавтур, Віталій Солтис (ДЮСШ Тернопіль);

півзахисники: Роман Жига, Олександр Павлусь, Володимир Мостовий, Максим Сентик, Артем Баб’як, Брайт Узонг Бенджамін, Дмитро Марценюк (ФК "Вишнівець"), Роман Наконечний (УФК-"Карпати" Львів), Мохамед Туре (Гвінея), Джон Ессіен Брайт.

нападник: Сергій Шергей.

***

Найбільшою втратою для ФК "Тернопіль-ДЮСШ" безумовно є атакувальний півзахисник Максим Проців, який був лідером муніципалів у 2018 році. За команду він провів 17 матчів та забив 5 голів у чемпіонаті області та відіграв 12 поєдинків, у яких відзначився 4 голами в аматорському чемпіонаті України. Його повинен замінитиАджей Бернард (у минулому гравець ФК "Збараж"), однак він поки не може грати за муніципалів допоки на нього не прийде трансфер з Нігерії. Серед інших новачків команди варті уваги Дмитро Марценюк з ФК "Вишнівець" та вихованець львівського футболу Роман Наконечний (УФК-"Карпати").

Матч першого туру вищої обласної ліги ФК "Тернопіль-ДЮСШ" проведе з великогаївським "Агроном". Оскільки суперник тернополян 20 квітня за календарем грає в чемпіонаті України серед аматорів, то їх поєдинок на область зміщено на вівторок, 23 квітня.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме