Заліщицький "Дністер": місцевий легіон

Заліщицький "Дністер": місцевий легіон

43
Заліщицький "Дністер": місцевий легіон

Заліщицький "Дністер" покинув минулого сезону вищу лігу чемпіонату Тернопільської області і в 2019 році виступатиме у першій. У заявку "Дністра" на новий сезон включено 21футболіст, серед яких шестеро новачків.

Отож, головний тренер "Дністра" Євген Юрійович Радкевич вніс до заявки таких футболістів (у дужках вказано команди за які виступав футболіст у 2018 році):

воротарі: Ярослав Баб'як, Ярослав Марунчак, Вадим Киверига("Прогрес" Заліщицький р-н), Василь Грабарович;

– захисники: Денис Словський, Роман Левицький, БогданСкибінський, Арсен Олексів, Олександр Сороцький (ДЮСШ Заліщики);

півзахисники: Микола Полевий ("Дрімтім" Заліщицький р-н), Олександр Комасюк ("Зоря" Хоростків), Андрій Шацький ("Прогрес" Заліщицький р-н), Михайло Рябий, Маким Шутурма, Володимир Городинський, Андрій Пилипюк, Богдан Гусляк, Валерій Токарчук;

нападники: Дмитро Імангулов, Владислав Токарчук, ПетроПроцанін (ФК "Чортків-Педліцей").

Новачками заліщицької команди стали фактично всі вихованці місцевого футболу, які, або зовсім не мають досвіду виступів на обласному рівні, або ж цей досвід є незначним.

Загалом серед усіх гравців "Дністра" в першу чергу варто відзначити 36-річного півзахисника Михайла Рябого, який окрім того, що виходитиме на футбольне поле, ще й допомагатиме головному тренеру. Має досвід виступів на професійному рівні 32-річний захисник Богдан Скибінський, котрий свого часу чимало пограв за чернівецьку "Буковину", а також за дублерів сімферопольської "Таврії". Також вдалося зберегти "Дністру" нападника Владислава Токарчука, котрий у минулому сезоні був одним з кращих бомбардирів вищої обласної ліги.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме