"Агрон-ОТГ" розпочинає підготовку до сезону

"Агрон-ОТГ" розпочинає підготовку до сезону

75
"Агрон-ОТГ" розпочинає підготовку до сезону

Дворазовий чемпіон Тернопільської області та учасник аматорського чемпіонату України великогаївський "Агрон-ОТГ" сьогодні, 21 січня, проведе організаційні збори, а з середи, 23 січня, футболісти розпочнуть повноцінні навчально-тренувальні збори.

Як розповів головний тренер "Агрону" Роман Курдупель, сьогодні відбудуться збори на яких гравцям буде повідомлено про плани на підготовчий період, тренерський штаб дізнається про стан здоров’я гравців, та, якщо дозволять погодні умови, відбудеться коротка пробіжка після якої футболісти попаряться в сауні.

За словами коуча, на сьогодні поки жоден футболіст "Агрона" зразка 2018 року не повідомив, що залишає команду. Після індивідуальних бесід з кожним стане зрозуміло на кого Роману Курдупелю можна розраховувати, відштовхуючись від цього і проходитиме комплектація команди.

Нагадаємо, великогаївський "Агрон" заявився на Меморіал Е. Юста. Компанію тернопільському чемпіону в 11-ій групі складуть: "Гірник" (Новояворівськ), "Сокіл" (Сокільники) та "Карпати" (Львів, U-17).

Старт групового етапу Меморіалу Юста заплановано на суботу, 26 січня.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме