Василь Івегеш: "Кожна гра "Тернопіль-Педліцей" була бойова і практично не було великих поразок"

Василь Івегеш: "Кожна гра "Тернопіль-Педліцей" була бойова і практично не було великих поразок"

115
Василь Івегеш: "Кожна гра "Тернопіль-Педліцей" була бойова і практично не було великих поразок"
fc.ternopil.ua

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року. На черзі ФК "Тернопіль-Педліцей", який зайняв 14 місце серед колективів першої ліги. До бліц-коментаря ми запросили головного тренера команди Василя Петровича Івегеша.

– Пане Василю, оцініть в загальному виступ ліцеїстів у сезоні, що завершився?

– Сезон для нашої команди можна поділити на дві частини У першому колі ми зіграли дуже вдало, навіть певний період перебували в лідерах. А далі у наших учнів відбувалися випускні екзамени, вони поступали у вузи і змушені були покинули нашу команду. Доводилося робити ставку на 10-11-класників. Ми розуміли, що гравці без досвіду не можуть на рівних грати з дорослими футболістами, яким ще й платили преміальні, ми ж грали лише за харчування. Але цей етап потрібно було пройти, чим раніше молодь почне грати в дорослий футбол, тим більше в них шансів потрапити в професійні команди. І результат не забарився, якщо не в чемпіонаті області, то в ДЮФЛ України, де ці хлопці теж виступали, наприкінці футбольного року вони вже демонстрували хороший футбол.

– Які матчі команди можна виділити окремо?

Виділив би в сезоні два показових поєдинки. З "Арсеналом" на виїзді після першого тайму вигравали 3:0, у перерві я сказав, що суперник серйозний і розслаблятися не варто. Добре, що забили четвертий гол, а потім підопічні заспокоїлися і суперник ледь не зрівняв рахунок. А коли їхав з матчу проти "Гірника" з Новосілки, то сльози накочувалися на очі. Програли команді через недооцінку суперника, який за це нас покарав. По великому рахунку ця поразка не дозволила нам зайняти місце в шістці нашої групи, щоб змагатися за 7-12 місця. А загалом кожна гра "Тернопіль-Педліцей" була бойова і практично не було великих поразок.

Хто з гравців ФК "Тернопіль-Педліцей" показав себе з кращої сторони?

З футболістів нашої команди відзначив би Новачинського, Павлуся, Лаврика, Шкварло, з команди, яка грала в другому колі мають нагоду вирости у хороших футболістів – Ткачук, Грегуль, Карасьов, Голодрига, Березовський тощо. Також хочу подякувати Андрію Васильовичу Івегешу, який займався з цією командою, нам вдалося за мінімальні кошти пройти сезон до кінця і з оптимізмом дивимося в майбутнє.

– На якому рівні було суддівство матчів першої ліги?

– Ми вчимося грати і молоді судді теж вчаться у матчах за участю ліцеїстів. Якщо хтось з них і помилявся, то без умислу, може десь були емоції, але загалом би похвалив роботу суддівського комітету на чолі з Борисом Борисовичем Трачем.

– Оцініть саме організацію змагань?

– За останні роки рівень обласний змагань зріс у рази та й сама організація чемпіонату пройшла на високому рівні. Все відбувалося вчасно та без зривів, приємно було слідкувати і постійним висвітленням матчів за участю ФК "Тернопіль-Педліцей".

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме