Михайло Трач: "Юності" не вистачило фарту і досвіду"

Михайло Трач: "Юності" не вистачило фарту і досвіду"

137

Федерація футболу Тернопільської області продовжує підбивати підсумки футбольного сезону 2018 року. На черзі "Юність" з Горішньої Слобідки (Монастириський район), яка зайняла 15 місце серед колективів першої ліги. До бліц-коментаря ми запросили головного тренера команди Михайла Івановича Трача.

– Пане Михайле, оцініть в загальному дебютний виступ "Юності" на обласному рівні?

– Як для першого року виступу на такому рівні, показали досить пристойний результат. Десь трішки не вистачило фарту і досвіду в першій частині сезону, в другій – дякувати Богу все було нормально поки були люди, потім закордон поїхали кілька футболістів і мали знову проблеми. Водночас, тішуся з того, що сезон дограли до кінця, при всіх проблемах, які в нас були.

Хто з гравців показав себе з кращої сторони, а на кого більше розраховували, однак вони не демонстрували очікуваної гри?

– По гравцях, відзначив би місцевих футболістів – Андрія Коруца, Володимира Туркевича, виділявся в ряді матчах Володимир Духніч. Таких, щоб хтось розчарував – немає, кожен зіграв у міру своїх можливостей і майстерності.

Які матчі "Юності" можна назвати вдалими, а які команда провалила?

– Провальними були два поєдинки з ФК "Заводське", шансів у нас не було жодних. Вразили матчі з підгаєцькою "Нивою", в якої ми виграли вдома і на виїзді зіграли внічию, а також останній поєдинок першого етапу зі "Скалою-Айва", в якому хлопці віддалися на всі 100%, хоча й програли 1:3. А ще для нас дуже пам’ятний поєдинок на виїзді проти "Бастіона", якого ми перемогли. Хоча й програшні, але, вважаю, на хорошому рівні провели два поєдинки з ФК "Копичинці".

Оцініть у загальному організацію змагань першої обласної ліги?

– Чемпіонат пройшов на високому рівні, можу лише зауважити, що якщо в майбутньому буде така велика кількість команд, то потрібно ділити їх на три ліги, нехай грають два кола і все. Бо що таке другий етап першої ліги? Якщо за перші місця команди ще борються, то за останні позиції вести боротьбу практично немає жодного спортивного інтересу. Скажу відверто, їхати Монастириську в Кременець, чи навпаки, коли ці команди ні за що по великому рахунку не борються, немає змісту. Якщо буде три ліги і в них, до прикладу, гратиме по десять команд, то, вважаю оптимальним розіграш змагань в два кола з 18 зіграними матчами.

– Чи вже спланована підготовка на сезон-2019?

По підготовці на наступний сезон нічого не можу сказати, адже самі бачите, що зараз робиться в державі. Будуть фінанси, буде все спокійно в нашій країні – будемо грати, а як буде воєнний стан, то, напевно, ніхто грати не буде. Якщо буде мир і спокій, то "Юність" буде грати, гроші, сподіваюся, знайдуться.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме