Андрій Понєдєльнік перейшов в "Буковину"

Андрій Понєдєльнік перейшов в "Буковину"

1312
Андрій Понєдєльнік перейшов в "Буковину"

Нападник учасника вищої ліги чемпіонату Тернопільської області чортківського "Кристалу" Андрій Понєдєльнік підписав трудову угоду з друголіговою чернівецькою "Буковиною".

Андрій Понєдєльнік є вихованцем рівненського футболу. За тамтешній колектив "БЛІСП – КДЮСШ" (Березне) він виступав у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. Поступивши до Кременецької гуманітарної-педагогічної академії, став грати за вузівку команду в чемпіонаті області та студентських змаганнях. У 2016-17 рр. захищав кольори тернопільської "Ниви" в чемпіонаті області, аматорському чемпіонаті України та другій лізі. Загалом за "Ниву" провів 58 матчів і забив шість голів.

Восени 2017 року перейшов у розташування чортківського "Кристалу", в складі якого провів 6 поєдинків у аматорському чемпіонаті України (голами не відзначився) та 6 зустрічей у чемпіонаті і кубку Тернопільської області, де одного разу вразив ворота суперників.

Варто нагадати, що заключні поєдинки першого кола обласного чемпіонату Андрій Понєдєльнік пропустив через травму, яку він отримав в поєдинку 6-го туру проти ФК "Тернопіль-ДЮСШ". У Понєдєльніка лікарі діагностували розрив зв'язок гомілкостопа. Він тривалий час змушений був відходити в гіпсі, лише після чого приступив до тренувань.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме