Главная Аматорський футбол Тернопільська область Чемпіонат Тернопільської області. 4-й тур. Чемпіон крокує без втрат

Чемпіонат Тернопільської області. 4-й тур. Чемпіон крокує без втрат

716

У неділю, 13 травня, відбулися матчі четвертого туру чемпіонату Тернопільської області. Продовжує крокувати без втрат діючий чемпіон – "Агрон-ОТГ". У звітному турі підопічні Романа Курдупеля дотиснули "Козову". Цього разу три очки команді приніс влучний удар Андрія Пастернака, який футболіст завдав за три хвилини до завершення основного часу.

Однакову кількість очок з "Агроном-ОТГ" має "Колос". У Зборові команда Михайла Забитівського дещо несподівано розгромила міцного новачка вищої ліги – "Збруч-Агробізнес". Перший тайм зустрічі завершився внічию 1:1, причому у складі гостей відзначився тренер лідера другої ліги України "Агробізнеса" (Волочиськ) Андрій Донець. Тоді як по перерві господарі забили у ворота суперника аж п’ять м’ячів. Два з них на рахунку новачка колективу – Святослава Дзядикевича.

У інших матчах "Бережани" здобули другу перемогу у сезоні, розгромивши юних підопічних Андрія Яблонського, а "Вишнівець" вже втретє задовольнився нічиєю.