У селищі Вишнівець урочисто відкрили сучасний стадіон

У селищі Вишнівець урочисто відкрили сучасний стадіон

7373
У селищі Вишнівець урочисто відкрили сучасний стадіон

Урочисте відкриття нового стадіону у селищі Вишнівець відбулося вчора, 2 липня. Без перебільшення унікальний спортивний об’єкт громада отримала із усіма найсучаснішими умовами для проведення змагань і комфортного їх перегляду.

Тривали будівництво і реконструкція близько двох років. Стадіон освітлюється, там є електронне табло і трибуни критого типу, розраховані на 1500 глядацьких місць. Футбольне поле має газонне покриття із автоматичною системою поливу. Для спортсменів, окрім іншого, передбачили роздягалки і душові кабінки, а також туалети. Вбиральні є і для численних глядачів.

Дорогою до стадіону гості свята могли скупитися і сувенірами, і харчами. Адже у парку Вишнівецького палацу діяв ярмарок. Було там і чимало розваг – каруселі, лотереї, забави для малечі. За звичаєм, на початку свята провели молебень і освятили стадіон місцеві священики.
В оновлений стадіон не вклали ані гривні державних коштів. Усі витрати взяло на себе приватне агропромислове підприємство "Добрий самарянин".

"У цей стадіон вклали близько 5-ти мільйонів гривень. Якби будувала держава або за її кошти, то можна було б помножити цю суму на 10, - розповідає очільник Вишнівецької об’єднаної територіальної громади Володимир Кравець. – Самі виготовили кошторис, стежили за будовою, тому не було жодних переплат. Тому змогли ще зробити і дорогу до стадіону – за 1 млн 200 грн".

Нагадаємо, у Вишнівецькій об’єднаній територіальній громаді – близько 7-ми тис. жителів. Видавалося, що вони всі і прибули на свято. Окрім того, було чимало гостей. Програма заходу була насиченою. Для усіх дійство стало незабутнім, адже першими на поле вийшли спортсмени футбольного клубу "Вишнівець" і команда ветеранів збірної України (про цей матч читайте у наступній публікації – прим.). Втім, займатися спортом на стадіоні скоро зможуть не лише футболісти.

"Я вважаю, що для громади це – надзвичайна подія, додає Володимир Кравець. – Молодь зможе займатися спортом, причому – не тільки футболом. Тут діятиме спортивна школа, різні секції – із боротьби, легкої атлетики тощо. Позитив від цього отримає вся громада. Адже дорослі розуміють, наскільки важливо дітям рости сильними і здоровими. Для цього треба займатися спортом!".

Оновлений стадіон – власність Вишнівецької громади. Для того, аби там було зручно і цікаво усім, поруч встановили сучасний дитячий майданчик: гойдалки, каруселі та гірки.

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме