Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

"Тернопіль-ТНПУ" – срібний призер студентського чемпіонату Європи

кнопка перехода
Изменить размер a+ a-
1674
0

Команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка поступившись Кубанському державному університету (2:4), здобула срібні нагороди студентського чемпіонату Європи.

На фінальний матч проти росіян тернополяни вийшли без кількох гравців основи, які не змогли прийняти участі в поєдинку через дискваліфікацію та травми. Так, замість дискваліфікованих Андрія Понєдєльніка та Дмитра Стриєшина в основі вийшли Андрій Малащук та Юрій Савка відповідно, а замість травмованого Ігоря Гатали на полі з’явився Руслан Луцик.

Вже на 2-й хвилині капітан ФК "Тернопіль-ТНПУ" Андрій Різник ледь не закинув м’яча за комірець російському голкіперові. Незадовго після подачі зліва та удару головою дивом м’яч не опинився у воротах тернопільської команди. А на 20-й хвилині наші земляки відкрили рахунок. Далеко вкинув м’яча з ауту Роман Волохатий, всі гравці проскочили і м’яч дістався до Андрія Різника, котрий потужно пробив метрів з 12-ти (1:0). А наприкінці першого тайму Андрій Малащук сфолив на лівому краю атаки росіян. Наш футболіст отримав попередження, а суперник право на пробиття штрафного. Після навісної передачі, невдало на виході зіграв голкіпер Сергій Чернобай і росіянин головою переправив м’яча у сітку воріт (1:1).

Початок другого тайму знову був за суперником. Оборонці та воротар ФК "Тернопіль-ТНПУ" не порозумілися і росіянин у ближній дуелі переправив м’яча у сітку воріт (1:2). Однак не пройшло і двох хвилин, як рахунок вже був нічийним. Знову за тернополян зіграв стандарт у виконанні Юрія Заставецького, котрий влучно пробив з гострого кута (2:2). Юрій Савка мав забивати на 75-й хвилині, коли його одного забули у воротарському майданчику, однак захисник з близької відстані не зумів переграти російського воротаря. А на фініші матчу нашим хлопцям не вистачило сил, які пропустили два голи (2:4), які вирішили долю золотих медалей.

Незважаючи на поразку, тернопільські студенти заслуговують тільки хороших слів, адже вони віддали всі сили, попри кадрові проблеми дали справжній бій сильному супернику та назавжди вписали свої імена в літопис студентського чемпіонату Європи.