Чемпіонат України серед студентів. "Тернопіль-Педуніверситет" розгромив команду з Чернівців

Огляд матча Тернопіль-Педуніверситет - Університет

Чемпіонат України серед студентів 2018/2019 . Основной этап. 7-й тур . .
6 : 1
155

Після втрати очок у попередньому туріу чемпіонату України серед студентів у Кам`янці-Подільському (0:0), з деякою тривогою очікувався матч тернопільських майбутніх педагогів 7-го туру із однією найсильніших студентських команд України – "Університетом" з Чернівців. Проте хід поєдинку повністю нівелював песимістичні припущення.Тернопільські студенти впевнено перемогли суперника – 6:1.

Вже на 11-й хвилині Ігор Гатала технічно закинув м’яча чернівецькому голкіперу "за комірець" (1:0). Згодом Іван Когут не менш чудовим ударом подвоїв рахунок (2:0). Стало це на 18-й хвилині.

З початком другого тайму ФК "Тернопіль-Педуніверситет", як і в попередньому матчі знову залишився в меншості - за друге попередження був вилучений центральний захисник Юрій Савка. Чернівецькі футболісти реально оцінивши ситуацію, яка склалася великими силами пішли в атаку. Цього і треба було для господарів. Зігравши на контратаках, тернополяни ще чотири рази добивались успіху. На 64-й і 75-й хвилинах дуплетом вистрілив кращий бомбардир нинішнього студентського чемпіонату Дмитро Познанський. На 84-й хвилині ще раз відзначився Іван Когут, а розгром чернівецької команди завершив Юрій Заставецький (88 хвилина). Отож, 6:1 – остаточний рахунок в цьому матчі.

ФК "Тернопіль-Педуніверситет" виступав у такому складі:Рогаль, Заставецький, Савка, Т. Кривий (А. Когут, 80), А. Засєдко, Малащук (Роман, 88), М. Когут (Познанський, 46), І. Когут (Голодрига, 85), Гатала, Волохатий, Різник (Радкевич, 87).

Ще два поєдинки 7-го туру за участю тернопільських студентських команд мали б відбутися завтра, 14 листопада. І якщо ТНЕУ того дня зустрічатиметься з студентами з Кам’янець-Подільського, то, як стало відомо, колектив з Вінниці не приїде на гру до Кременця, де мав суперничати з місцевим ФК "Кременець-Академія".

Оцініть

Результати і таблиці
Чемпіонат України серед студентів Чемпіонат Волинської області Indoor Football League Чемпіонат України серед аматорів Кубок України серед аматорів Чемпіонат Київської області Чемпіонат Львівської області Чемпіонат Тернопільської області Чемпіонат Житомирської області Чемпіонат Полтавської області Чемпіонат Івано-Франківської області Чемпіонат Вінницької області Чемпіонат Рівненської області Чемпіонат Закарпатської області Чемпіонат Хмельницької області Чемпіонат Дніпропетровської області Чемпіонат Запорізької області Чемпіонат Миколаївської області Чемпіонат Черкаської області Чемпіонат Чернігівської області Чемпіонат Херсонської області Чемпіонат Чернівецької області Чемпіонат Сумської області Чемпіонат Донецької області Чемпіонат Кіровоградської області Чемпіонат Харківської області Кубок Тернопільської області Чемпіонат Києва Чемпіонат Луганської області