XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Анонс матчів 1 туру

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Анонс матчів 1 туру

2506

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Анонс матчів 1 туру

Найбільша увага у стартовому турі XVII Чемпіонату України з футболу серед ВНЗ буде прикута до міста Суми, де відбудуться два матчі Конференції "Центр-Південь". У вівторок, 3 жовтня, зіграли між собою "СумДУ" та запорізький "КПУ-Спартак". Господарі перемогли із рахунком 2:0. А наступного дня команда Сумського національного аграрного університету прийматиме київський "Легпром-КНУТД".

Обидві сумські команди дебютують у Студлізі України. Щодо їх суперників, то і запоріжці, і представники столиці мають великий досвід виступів на цьому рівні. Обидві команди грають у чемпіонаті України серед студентів з 2006 року. Що правда, у минулому сезоні студенти "КПУ-Спартак" та "Легпром-КНУТД" не хапали зірок з неба, обмежившись виступом у групі.

Ще одна гра першого туру відбудеться в Ірпіні, в рамках Конференції "Захід". Місцева команда "УДФСУ" зустрінеться з кременецьким "Буревісником". Минулого сезону ірпінці стали бронзовими призерами чемпіонату, а два роки тому – срібними. Не виключено, що і цього року команда Романа Коршикова буде предендувати на боротьбу за нагороди. Щодо "Буревісника", то він відноситься до старожилів Студліги, але в минулому чемпіонаті участі не брав. З 2013 року, коли кременчани здобули звання чемпіонів України, склад команди значно змінився. Тому дружину Анатолія Антонюка цілком можна назвати "темною конячкою".

Також відзначимо, що дві гри стартового туру були перенесені і будуть зіграні пізніше.

І тур

Конференція "Центр-Південь"

"СумДУ" (Суми) – "КПУ-Спартак" (Запоріжжя) 2:0

3 жовтня. Суми. СОДЮФЦ "Барса". 16:30

"Альянс-СНАУ" (Суми) – "Легпром-КНУТД" (Київ)

4 жовтня. Суми. Стадіон "СНАУ". 15:00

Матч СК "КНТЕУ-Меркурій" (Київ) – ФК "Юнга-Морська академія" (Одеса) перенесено

Конференція "Захід"

"УДФСУ" (Ірпінь) – "Буревісник" (Кременець)

4 жовтня. Ірпінь. Стадіон "УДФСУ". 13:00

Матч ФК "Університет" (Чернівці) – "ЛДУФК" (Львів) перенесено

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме