Главная Аматорський футбол Чемпіонат України серед студентів XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Центр-Південь"

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Центр-Південь"

5457

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Центр-Південь"

Наступного тижня відбудеться старт чергового, сімнадцятого за рахунком, чемпіонату України серед вищих навчальних закладів, організатором якого є Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС). Вже традиційно учасники змагань розподілені на дві Конференції за географічним принципом. У цьому матеріалі Footboom.com представляє команди об’єднаної центрально-південної групи, куди увійшли шість претендентів на нагороди.

1. СК "КНТЕУ-МЕРКУРІЙ" (Київ)

ВНЗ: Київський національний торговельно-економічний університет (ректор – Анатолій Антонович Мазаракі)

Досягнення: дворазовий чемпіон України (2014, 2015); бронзовий призер 2016.

Головний тренер – Олексій Яценко

Спортивний клуб "Меркурій" бере участь у Студлізі з 2006 року. До 2014-го найуспішним для киян був сезон 2008/09, коли вони пробилися у фінальну частину, але зайняли четверте місце. Золота ж пора для команди КНТЕУ почалася у Запоріжжі, де підопічні Олексія Яценка виграли перше чемпіонство, перемігши у фіналі по пенальті господарів – "КПУ-Спартак". Рівно через рік, у травні 2015 року, кияни повторили успіх, також здолав господарів у фіналі чемпіонату. Потрапляла до четвірки найкращих столічна команда і наступні два сезони. Саме тому СК "КНТЕУ-Меркурій" можна назвати найстабільнішою командою Конференції.

2. ФК "Юнга-Морська Академія" (Одеса)

ВНЗ: Національний університет "Одеська морська академія" (ректор – Михайло Валентинович Міюсов)

Досягнення: дворазовий учасник фінальної частини (2006, 2010).

Головний тренер – Геннадій Сілін

Одеська "Юнга" є найспецифічною командою у Студлізі. Враховуючи те, що футболісти не звільнені від рейдів далекого плавання, склад команди постійно змінюється. У Студлізі "моряки" грають з 2005 року. Двічі команда Геннадія Сіліна потрапляла у фінальну частину, але до нагород не добралася. Минулого чемпіонату одесити виборювали право зіграти у Фіналі чотирьох у матчах плей-офф, але поступилися путівкою майбутньому чемпіонові – ФК "Тернопіль-Педуніверситет".

3. "КПУ-СПАРТАК" (Запоріжжя)

ВНЗ: Класичний приватний університет (ректор – Віктор Миколайович Огаренко)

Досягнення: срібний призер 2014; учасник фінальної частини 2007.

Головний тренер – Володимир Свєтлічний

Команда "КПУ-Спартак" одна з старожилів Студліги України. Вперше взяла участь у чемпіонаті у 2005 році. Уже через два сезони запоріжці потрапили до четвірки найкращих, але справжнього успіху команда досягла у 2014 році. Підопічні Володимира Свєтлічного не тільки стали переможцями Конференції, а ще зробили впевнений крок у фінал чемпіонату. І тільки у головному матчі сезону у серії післяматчевих пенальті запоріжці поступилися київському СК "КНТЕУ-Меркурій".

4. "ЛЕГПРОМ-КНУТД" (Київ)

ВНЗ: Київський національний університет технологій та дизайну (ректор – Іван Михайлович Грищенко)

Досягнення: бронзовий призер 2006.

Тренери – Сергій Черновський, Костянтин Бабич

Київський "Легпром" постійний учасник Студліги починаючи з 2006 року. Родзинка полягає в тому, що команда у КНУТД створювалася саме під чемпіонат України серед вузів. Найвищий успіх киян – бронза 2007 року, тобто здобута у дебютному сезоні. Беззмінним головним тренером "Легпрому" був Сергій Черновський, але з майбутнього чемпіонату у тренерський склад команди увійде відомий у минулому укаїнський гравець Костянтин Бабич.

5. "СУМДУ" (Суми)

ВНЗ: Сумський державний університет (ректор – Анатолій Васильович Васильєв)

Дебютант змагань

Головний тренер – Сергій Пєсоцький

Сумський державний університет до цього року був представлений у футзальних турнірах під егідою ВФАС, де команда "СумДУ" є семиразовим чемпіоном України серед студентів. А ось у футбольних змаганнях команда зіграє вперше.

6. "АЛЬЯНС-СНАУ" (Суми)

ВНЗ: Сумський національний аграрний університет (ректор – Володимир Іванович Ладика)

Дебютант змагань

Команда брала участь у минулому чемпіонаті України з футзалу серед ВНЗ, де задовольнилася виступом у групі.

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Центр-Південь" - изображение 1

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
29 вересня
28 вересня
27 вересня
24 вересня
21 вересня
19 вересня
17 вересня
16 вересня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения