XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Захід"

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Захід"

4077

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Захід"

Ласкаво просимо, Ірпінь!

Наступного тижня відбудеться старт чергового, сімнадцятого за рахунком, чемпіонату України серед вищих навчальних закладів, організатором якого є Всеукраїнська футбольна асоціація студентів (ВФАС). Вже традиційно учасники змагань розподілені на дві Конференції за географічним принципом. У цьому матеріалі Footboom.com представляє команди західної групи, куди увійшли п’ять претендентів на нагороди.

1. ФК "ТЕРНОПІЛЬ-ПЕДУНІВЕРСИТЕТ"

ВНЗ: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В.Гнатюка (ректор – Володимир Петрович Кравець)

Досягнення: дворазовий чемпіон України (2016, 2017); п’ятиразовий срібний призер (2007, 2009, 2010, 2012, 2013); дворазовий бронзовий призер (2014, 2015).

Головний тренер – Василь Івегеш

Чинний чемпіон України втринадцяте бере участь у Студлізі (дебют – 2006 рік). Останні два роки саме команда Василя Івегеша є непереможною у чемпіонаті України серед студентів. У 2016 році тернополяни вибороли золото в Ірпіні, перемігши у фіналі змагань місцевих "податківців" (УДФСУ) у серії післяматчевих пенальті. У травні поточного року ФК "Тернопіль-Педуніверситет" підтвердив звання найсильнішої студентської команди України. Що цікаво, і друге "золото" Студліги команда Василя Івегеша здобула у грі проти господарів Фінальної частини (ФК "Університет" Чернівці) і також по пенальті. Наразі колектив ТНПУ є найтитулованішою студентською командою України, маючи в активі дев’ять нагород різного гатунку.

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Захід" - изображение 1

2. ФК "УНІВЕРСИТЕТ" (Чернівці)

ВНЗ: Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича (ректор – Степан Васильович Мельничук)

Досягнення: триразовий чемпіон України (2004, 2005, 2012); дворазовий срібний призер (2006, 2017); триразовий бронзовий призер (2010, 2011, 2013).

Головний тренер – Микола Осадець

ФК "Університет" – єдина команда Студліги, яка є постійним учасником змагань з 2002 року. Найуспушніший період виступів чернівчан випав на 2010-2013 роки, коли підопічні Миколи Осадця (є незмінним головним тренером клубу) здобували усі комплекти нагород. В минулому чемпіонаті команда ЧНУ повернулася на п’єдестал пошани після чотирьохрічної перерви. ФК "Університет" приймав фінальну частину чемпіонату та здобув право зіграти у головному матчі сезону. Але фінал чернівчани програли. Втім, команда ЧНУ залишається фаворитом і майбутнього чемпіонату.

3. "УДФСУ" (Ірпінь)

ВНЗ: Університет державної фіскальної служби України (ректор – Павло Володимирович Пашко)

Досягнення: срібний призер (2005, 2011, 2016); бронзовий призер 2017.

Головний тренер – Роман Коршиков

Команда УДФСУ (до 2015 року – НУДПСУ) вперше братиме участь у Конференції "Захід". До цього ірпінці були постійними учасниками центрально-південної зони. Колектив з невеликими перервами виступає у Студлізі з початку існування. Команда була близькою до чемпіонства у 2016 році, коли приймала фінальну частину чемпіонату на базі власного ВНЗ. Проте здобути "золото" ірпінцям не судилося. Фінал у серії післяматчевих пенальті вони програли студентам з Тернопіля. Два останні роки головним тренером команди був Валерій Заваров, син прославленого батька Олександра. З цього сезону колективом буде керувати Роман Коршиков.

4. "БУРЕВІСНИК" (Кременець)

ВНЗ: Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т.Шевченка (ректор – Афанасій Миколайович Ломакович)

Досягнення: чемпіон України 2013.

Головний тренер – Анатолій Антонюк

Кременецький "Буревісник" – єдина команда в чемпіонаті не з обласного центру, яка здобувала "золото" Студліги. У всеукраїнських змаганнях представник Тернопольщини виступає з 2006 року. У минулому чемпіонаті "Буревісник" не брав участь у змаганнях. Команду Анатолія Антонюка можна охарактеризувати як непоступливого бійця, який кілька сезонів попспіль був близьким до призових місць.

5. "ЛДУФК" (Львів)

ВНЗ: Львівський державний університет фізичної культури ім. І.Боберського (ректор – Євген Никодимович Приступа)

Досягнення: учасник фінальної частини 2016

Головний тренер – Олег Колобич

У чемпіонаті України команда "ЛДУФК" дебютувала у сезоні 2014/15 р.р. А уже наступного року львів’яни здобули путівку до фінальної частини в Ірпіні. Та на жаль виграти будь-який комплект нагород їм не вдалося. У матчі за третє місце підопічні Олега Колобича поступилися київському СК "КНТЕУ-Меркурій". Відзначимо, що університет плідно співпрацює з ФК "Карпати" (Львів).

XVII Чемпіонат України з футболу серед ВНЗ. Представляємо учасників. Конференція "Захід" - изображение 2

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме