"Малинськ" - володар Суперкубка Рівненської області

1682
0

Обігравши оржівський ОДЕК з рахунком 1:0, ФК "Малинськ" уперше у своїй історії став володарем Суперкубка Рівненської області! На стадіоні "Меблевик" в смт. Смига новоспечений чемпіон Рівненщини зустрівся з володарем обласного Кубка і взяв реванш за поразку у кубковому фіналі, який відбувся на цьому ж полі менше двох місяців тому.

ОДЕК (Оржів) – ФК "Малинськ" – 0:1 (0:0)
10.11.2019. Суперкубок області 2019. Смига. Стадіон "Меблевик". 500 глядачів.
Гол: Чикалюк-Козакевич Сергій (Кір’ях Віктор) (автогол), 85 (0:1)

ОДЕК (Оржів): 47.Когут Богдан; 21.Наумець Андрій; 8.Чикалюк-Козакевич Сергій (к); 22.Мучак Іван; 2.Красномовець Юрій; 23.Кошка Олег; 87.Ничипоренко Олег; 24.Апанчук Андрій (9.Ніколайчук Олександр, 80); 13.Трофімчук Михайло (10.Коляда Микола, 61); 94.Капустинський Юрій (7.Семенчук Владислав, 61); 98.Таргоній Павло (20.Газицький Віктор, 83).

ФК "Малинськ": 1.Балаушко Юрій; 88.Гергелюк Олександр; 20.Дерман Максим; 87.Герасимчук Владислав; 10.Брикса Віталій; 15.Портянко Олександр; 44.Гребень Станіслав (19.Ящук Вадим, 90); 33.Савицький Роман (к); 17.Кір’ях Віктор; 11.Штандер Василь (7.Онищук Анатолій, 61); 9.Гайдучик Микола.

Попередження: Балаушко Юрій, 20; Брикса Віталій, 32; Штандер Василь, 37; Гергелюк Олександр, 44; Портянко Олександр, 57

Початок поєдинку виявився за номінальними господарями, адже оржівський клуб провів декілька перспективних атак, котрі, при певному везінні, цілком могли завершуватися голом. До середини тайму, здавалося, гравці ФК "Малинськ" ситуацію дещо вирівняли і моменти почали виникати вже поруч з воротами ОДЕКа. Зокрема, небезпечно зі штрафного пробивав Василь Штандер (удар парирував голкіпер) та з меж карного майданчика – Микола Гайдучик (м’яч пройшов поруч зі штангою). Ще в одному епізоді капітан Оржева Сергій Чикалюк-Козакевич досить небезпечно переривав передачу суперника, вибивши круглого в напрямку своїх воріт. Тоді на цей епізод особливої уваги ще не звернули…

По перерві ініціативою продовжував частіше володіти ОДЕК. Як мінімум двічі оржівцям вдавалися прориви лівим флангом, проте довести ці атаки до удару їм так і не вдалося. У свою чергу, ФК "Малинськ" відповідав контрвипадами. Під час одного з таких Микола Гайдучик спробував технічно закрутити м’яч у верхню "дев’ятку", проте трішки не влучив.

Найреальніший шанс відкрити рахунок у зустрічі ОДЕК отримав 80-й хвилині. Андрій Апанчук прорвався правим флангом та віддав пас на Владислава Семенчука, який, фактично, опинився сам-на-сам з голкіпером ФК "Малинськ". Проте, замість того щоб якнайшвидше зблизитися з Юрієм Балаушком та завдати вирішального удару, форвард Оржева втратив дорогоцінні долі секунди, підлаштовуючи м’яч під ліву ногу і його постріл з лінії штрафного майданчика воротар малинчан зумів парирувати.

Не забиваєш ти, забивають тобі… Цю прописну істину гравці ФК "Малинськ" нагадали супернику через п’ять хвилин після даного епізоду. На лівому фланзі свіжий Анатолій Онищук у притаманній йому манері виграв забіг у Чикалюка-Козакевича та прострілив на лінію воротарського майданчика, куди набігав Віктор Кір’ях. Передачу намагався, спочатку, перервати Іван Мучак, проте не дотягнувся. Натомість Юрій Красномовець випередив сімнадцятку ФК "Малинськ" та спробував перевести м’яч на кутовий, але замість цього влучив майже в самісіньку хрестовину власних воріт! Сфера відлетіла назад у поле, де Віктор Кір’ях ударом через себе знову направив її у сітку. Важко сказати, чи м’яч у цю секунду летів у ворота, проте, на своє нещастя, на його шляху опинився капітан ОДЕКа, який спробував "розрядити" ситуацію. Але зробив це на стільки невдало, що куля від його ноги полетіла не в поле, а під самісіньку поперечину – 0:1!

Після цього оржівській команді у ті десять хвилин, що ще залишалися до завершення поєдинку, не залишалося нічого іншого, як піти уперед великими силами. ОДЕК почав справжню облогу воріт Юрія Балаушка, але особливого зиску розіграші кутових у ці хвилини оржівцям не дали, оскільки підопічні Олега Шандрука грамотно оборонялися та "вбивали" час. Більше того, ФК "Малинськ" у кінцівці зустрічі цілком міг реалізувати контратаку, проте Анатолій Онищук, перебуваючи в штрафному майданчику суперника, дещо забарився з ударом і захисник його встиг заблокувати.

Як би там повільно не тягнулися останні секунди даної зустрічі для гравці та тренерського складу ФК "Малинськ" головний арбітр матчу Наталія Мамчур все ж після завершення шостої компенсованої хвилини дала сигнал про завершення гри. Отож, малинська команда з третьої спроби – після невдалих поєдинків проти того ж таки ОДЕКа у 2013 і 2016 роках – нарешті здобула Суперкубок Рівненської області!