Кубок регіонів ФФУ: Львівська область - Житомирська область 2:1

1514
0

Збірна Львівської області перемогла у змаганнях другого відбірного етапу Кубка регіонів України, почергово обігравши в Івано-Франківську місцевих футболістів (у серії пенальті) та житомирців 2:1 завдяки дублю Назара Цюпки.

Збірна Львівської області – Збірна Житомирської області – 2:1

Голи: Цюпка Назар, 25, 55 – Постолатьєв Максим, 42, з пенальті

Збірна Львівської області (стартові склади): Бурмас Мар’ян, Танечник Роман, Іванишин Павло, Бойко Назар, Дзюрах Роман, Шандра Олег, Майовецький Руслан, Леськів Ігор, Теміров Артур, Малецький Назар, Цюпка Назар. Головний тренер: Віталій Пономарьов

Збірна Житомирської області (стартові склади): Зорнік Вадим, Яліков Олександр, Максимчук Олександр, Багінський Марк, Ничипоренко Олег, Базь Вадим, Слюсар Сергій, Ярощук Валентин, Савчук Євгеній, Постолатьєв Максим, Яцковець Ігор. Головний тренер: Микола Подраний

Перший тайм розпочався своєрідною розвідкою від обидвох команд, під час якої суперники швидше приглядалися один до одного. Згодом футболісти з Житомирської області намагалися провести декілька атак, та до особливо небезпечних моментів справа не дійшла.

А далі за справу взялися представники Львівщини. Активність підопічних Віталія Пономарьова призвела до взяття воріт на 25-ій хвилині. Львів’яни провели атаку правим флангом, відбулося декілька рикошетів та відбивань м’яча від житомирців, після чого вдало на підбиранні зіграв нападник соснівського "Рочина" Назар Цюпка, який наступним дотиком спрямував м’яч у сітку воріт – 1:0.

На 31-ій хвилині той же Цюпка накрутив декількох опонентів і спробував пробити у ворота, проте його постріл заблокували оборонці житомирської команди. Загалом у ці хвилини львів’яни виглядали на футбольному полі впевненіше, більше контролювали м’яч, а на 39-ій хвилині навіть відбувся влучний удар, і м’яч поцілив у сітку воріт команди з Житомирської області, однак за мить до цього арбітри зафіксували офсайд у когось із львів’ян, тому гол не зарахували.

Спрацювало неписане футбольне правило – житомирці провели атаку у відповідь, арбітр побачив порушення правил від Олега Шандри у штрафному майданчику львівського колективу – пенальті. Вирок реалізував Максим Постолатьєв – 1:1.

Однак другу частину гри львів’яни знову розпочали активно, і це принесло результат. На 55-ій хвилині шедевральну передачу п’ятою віддав атакувальний півзахисник ФК "Самбір" Назар Малецький, чим вивів у прорив надзвичайно активного у цьому матчі Назара Цюпку, який, вийшовши на побачення з воротарем суперників, із другої спроби оформив дубль у матчі – 2:1.

Надалі гра дещо заспокоїлася, хоча побільшало боротьби, особливо у середній ланці поля. Загалом – львівська команда контролювала хід поєдинку, намагаючись довести власну перевагу, що їй у підсумку і вдалося. Отож , вітаємо головного тренера Віталія Пономарьова та його підопічних зі збірної Львівської області! І чекаємо на суперника по фіналу, який визначається у Сумах.