Кубок регіонів ФФУ: Житомирська область - Київська область 3:1

875
0

Збірна Житомирської області у матчі відбіркового етапу Кубку Регіонів ФФУ, який відбувся 26 квітня у с. Лютіж, перемогла команду Київщини з рахунком 3:1.

Досить тяжко наші розпочали перший тайм – втома після матчу з Чернігівщиною далася взнаки, чого не скажеш про команду Київщини, якій присудили технічну перемогу за невиїзд на змагання збірної м. Київ. З перших хвилин суперник почав нагнітати біля наших воріт, проте лише під завісу першого тайму на 37-й хвилині неочікуваний м’яч із кутового нашому Вадиму Зорніку забив Дмитро Горстка – 0:1.

Вийшовши на другий тайм, збірна Житомирщини активно розпочала штурмувала ворота Богдана Іщенка. Пресинг, злагоджена гра в обороні, комбіновані атаки й заміни принесли свої плоди – Ігор Яцковець на 79-й прострілив у лінію штрафного, де Максим Постолатьєв спокійно прийняв м’яч та зрівняв рахунок – 1:1. Після забитого збірна Житомирської області продовжила створювати пожежу біля воріт Київської команди, проте оминути додатковий час не вдалося.

У овертаймі наші хлопці продемонстрували характер, і, незважаючи на в тому, дотиснули Київщину та вибороли путівку до наступного етапу Кубку Регіонів ФФУ – дубль на свій рахунок записав Максим Постолатьєв, а Епі Мішель Манкам Алан поставив крапку в матчі – 3:1.

Післяматчевий коментар головного тренера збірної Житомирської області Миколи Подранного:

"Емоції переповнюють. Всі задоволені, щасливі. Я радий і гордий за хлопців, які, справді, вистраждали весь поєдинок. При рахунку не на нашу користь хлопці знайшли сили забити три голи та зіграти чотири тайми після вчорашньої важкої гри. Спрацював план на матч: побудували гру таким чином, аби додати у другому таймі.
Про наступний етап скажу одне: у нас конкурентоспроможна команда. Даємо слово вболівальникам Житомирської області, що проявимо себе лише з найкращої сторони".