Ваше время 14:14 отличается от времени времени на сайте 17:14 .

Кубок регіонів ФФУ: Донецька область - Дніпропетровська область 6:2

Источник фото:
Изменить размер a+ a-
664
0

Шестигодинна дорога не могла не позначитися на діях гостей. Втім, вони витримали стартовий штурм донеччан. І перша ж атака дніпропетровців завершилася голом. Жигалін прорвався лівим флангом, а під час двоборства із Кліменковим м’яч влучив у руку донеччанину. Справа була на самісінькому куті штрафного майданчика та лицьової лінії поля. Подача на дальню штангу знайшла голову Володіна і той відкрив рахунок у матчі.

Завдяки стандарту відігралися і господарі. Після кутового від Денисенка та низки рикошетів першим на добивання встиг Замарін. Втім, радість господарів виявилася недовгою. Знову кутовий і знову дніпряни вийшли вперед. Цього разу досвідчений Фетисов на "другому поверсі" переграв всіх своїх опонентів. Проте, ще до перерви господарі знову відігралися. Цього разу після розіграшу штрафного удару. Найспритнішим у воротарському майданчику виявився центральний оборонець Кузнєцов.

По перерві господарі трохи додали обертів у командних діях. І це позначилося на результаті. Фланговий прохід Либи зупинили підніжкою, і Мачулін "з точки" не схибив. А після ще одного кутового Кузнєцов випередив і своїх, і чужих гравців та невідпорно пробив під поперечину.

На цьому гру було зроблено. І форварди господарів двом влучними пострілами, які стали кінцівкою блискучих командних дій довели справу до розгрому.

Донецька область - Дніпропетровська область 6:2 (2:2)
Краматорськ. Поле у саду Бернацького, 200 глядачів.

Голи: Замарін 29, Кузнєцов 33 ,60, Мачулін 52 (з пенальті), Панасюк 62, Удовін 70 - Володін 9, Фетісов 29

Донецька: Лук’яненко, Кліменков (Відіборов, 36), Кузнєцов, Кривенко, Либа (Шакалець, 53), Шевцов, Денисенко, Стрєльцов (Валькевич, 46), Мачулін (Варванський, 65), Панасюк (Удовін, 63), Замарін. Запасні :Штучний, Сидоров. Головний тренер Олексій Городов.

Дніпропетровська: Родіончик, Володін, Журавель, Русемінг, Долгополов (Спічаков, 53), Жигалін, Фетисов (Швець, 65), Дегтяренко, Петренко, Тімофеєв (Герасимов, 58). Головний тренер Андрій Калько.

Попередження: Тимофеєв 25, Журавель 51, Швець 78

Луганська область - Запорізька область 3:0 (технічний виграш через неявку запоріжців)