Кубок регіонів ФФУ: Тернопільська область - Закарпатська область 2:1

1019
0

24 квітня збірна Тернопільської області, сформована на базі чортківського "Кристалу", подолала перший етап на Кубку регіонів, перемігши збірну Закарпатської області – 2:1.

Поєдинок відбувся у Івано-Франківську на футбольному полі зі штучним покриттям. Вже на п’ятій хвилині наші земляки повели в рахунку завдяки вдало розіграній комбінації, крапку в якій поставив Іван Лавров (1:0). Довгий час ситуація на полі не змінювалася, аж поки на 65-й хвилині Сергій Скалій не обікрав голкіпера суперника і переправив м’яча вже у порожні ворота (2:0). На останній хвилині ігрового часу закарпатцям вдалося один м’яч відіграти. З їх боку пішла атака з лівого флангу, гравець збірної Закарпатської області Осьмак змістився трішки в центр і пробив у дальній кут воріт (2:1). Цей гол переломним у матчі не став, адже практично одразу пролунав фінальний свисток.

Що цікаво, збірну Тернопільської області в цьому поєдинку представляло лише 11 футболістів, і жодної заміни тренери зробити не могли. Цими одинадцятьма "спартанцями", які захищали честь Тернопільщини стали: Михайло Тантала (ФК "Звиняч" Чортківщина), Роман Раєвський, Василь Пшеничний, Віктор Слободян, Корнелій Троян (усі – "Бастіон-1427" Горішня Вигнанка), Владислав Іванов, Іван Лавров, Джогдом Алайн Гаетан, Сергій Скалій (усі – "Кристал" Чортків), Петро Кривий, Михайло Оконський (обидва – "Агрон-ОТГ" В. Гаї).

Те, що збірна Тернопільської області поїхала на змагання обмеженим складом сталося по кількох причинах. Ряд футболістів, на жаль, відмовилися грати за збірну, а також тренери обласних команд не відпустили свої підопічних на турнір до Івано-Франківська, мотивуючи це тим, що в них у неділю відповідальні матчі чемпіонату Тернопільської області. До честі, пішли на зустірч тренерам збірної представники команд "Кристал" (Чортків), "Агрон-ОТГ" (В. Гаї), "Бастіон-1427" (Горішня Вигнанка), за що честь їм і хвала.

Збірна Тернопільської області – Збірна Закарпатської області – 2:1 (1:0)

24 квітня 2018 р. 16:30. Стадіон "Хет-Трик Арена" м.Івано-Франківськ. 100 глядачів. +22°C

Арбітри: Іван Заліський (Івано-Франківськ), Петро Микитин (Івано-Франківськ), Микола Гудима (Івано-Франківськ)

4-й арбітр: Володимир Гронський (Івано-Франківськ)

Спостерігач арбітражу: Ілля Фреїк (Івано-Франківськ)

Збірна Тернопільської області: М.Тантала, С.Скалій, К.Троян, В.Пшеничний, В.Слободян, І.Лавров, В.Іванов, Г.Джогдон Алек, Р.Таєвський, П.Кривий, М.Окопський. Гол. тренер: Віктор Нагірний

Збірна Закарпатської області: Я.Бучок, М.Мокан, І.Максимчук, М.Магей, М.Куцин, Д.Бережник (П.Кухта, 74), О.Макарусь (І.Декет, 60), М.Приймак, В.Томишинець, М.Фреган, І.Носа. Гол. тренер: Сергій Цубера

Голи: І.Лавров (2, 1:0), С.Скалій (80, 2:0), М.Фреган (90, 2:1)

Завтра, 25 квітня, на команду чекає ще одне непросте випробування. За вихід з групи збірна Тернопільської області змагатиметься з господарями зональних змагань – збірною Івано-Франківської області, яка сьогодні перемогла суперників з Чернівеччини – 4:0. Початок матчу о 13.00.