Главная Аматорський футбол Полтавська область Полтавський "Інваспорт" не братиме участь у чемпіонаті області

Полтавський "Інваспорт" не братиме участь у чемпіонаті області

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Полтавський "Інваспорт" не братиме участь у чемпіонаті області
Фото - Денис Руденко, Footboom

Полтавська футбольна команда "Інваспорт", яка складається переважно зі спортсменів-дефлімпійців, відмовилася від участі у Чемпіонаті Полтавської області. Про це нам розповів тренер команди Олександр Верещака.

— Річ не в забороні футболістам виступати у двох турнірах, — говорить наставник. — Просто у зв’язку з коронавірусом нам дещо урізали фінансування і обласну першість ми не потягнемо. Участь у Чемпіонаті Полтави обійдеться дешевше, адже не буде матчів на виїзді.

Поділився Олександр Верещака і думками стосовно вищезгаданої заборони.

— На мою думку, це вб’є рівень Чемпіонату міста. Чесно кажучи, я не зовсім розумію для чого це робиться. Функціонери хочуть наслідувати закордонний досвід. Але, на мою думку, ми до цього ще не готові. У мене в команді теж є хлопці, які виступатимуть за різні колективи в обласній першості. Поки що я на них розраховую, а там будемо діяти по ситуації.

Нагадаємо, що Чемпіонат Полтави з футболу 2020 мав стартувати другого червня. Але після того як АФП заборонила футболістам одночасно грати в чемпіонатах Полтави та області під загрозою дискваліфікації, старт турніру відтермінували на два тижні. За цей час всі команди матимуть змогу кадрово "перезавантажитися".

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения