Главная Аматорський футбол Полтавська область Віктор Пожечевський: "Базиль", "Чутове" та дві кобеляцькі команди порушують регламент і їх доведеться покарати"

Віктор Пожечевський: "Базиль", "Чутове" та дві кобеляцькі команди порушують регламент і їх доведеться покарати"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Віктор Пожечевський: "Базиль", "Чутове" та дві кобеляцькі команди порушують регламент і їх доведеться покарати"
Фото - pfl.ua

Днями відбулося засідання контрольно-дисциплінарного комітету "Федерації футболу Полтавщини", де було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема свої покарання отримали не в міру емоційний тренер СК "Полтава" Володимир Сисенко та новосанжарський "Стандарт", який попався на тому, що заявив гравця під чужими паспортними даними. У розділі "Різне" також розглядали ряд питань, про які розповів виконавчий директор "ФФП" Віктор Пожечевський.

— Я піднімав питання, про команди, які порушують регламент і дозволяють футболістам грати у кількох турнірах одночасно — розповів Віктор Олександрович. — Зокрема такі гравці є у складі "Базиля" з Базилівщини, ФК "Чутове" та кобеляцьких командах — ФК "Кобеляки" та "Колос". Там є гравці, які виступають і у чемпіонаті області, і у чемпіонатах різних районів, що наразі заборонено. Доведеться покарати ці команди. Думаю, що каратимемо не грошовими штрафами, а зняттям очок.

Нагадаємо, що з 2019 року всі футболісти, які беруть участь в турнірах під егідою ФФУ (тепер УАФ) заносяться до єдиного реєстру футболістів, і не мають права виступати за більше ніж одну команду одночасно. Тобто не мають права грати у різних командах в різних турнірах.

Ми запитали про яких конкретно футболістів йдеться. Віктор Пожечевський неохоче назвав двох братів Олександра та Дмитра Тупіків, які грають за ФК "Чутове".

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения