ФК "Волока" - володар Кубку Чернівецької області

ФК "Волока" - володар Кубку Чернівецької області

164

24 серпня, в День Незалежності України, на Буковині добіг до кінця перший турнір з великого футболу сезону 2019 року. Саме цього дня у Глибоці відбулася фінальна гра Кубку Чернівецької області серед аматорів, у якій зустрілися один із лідерів цьогорічного чемпіонату області в Суперлізі ФК "Волока" і команда Першої ліги ФК "Старий Вовчинець".

Фінал Кубку області зібрав у Глибоці дуже солідну глядацьку аудиторію і численні глядачі отримали замість одного свята одразу два. Забігаючи наперед, відмітимо, що фінальна гра склалася видовищно і дуже цікаво. Були широкі, гострі атаки від обидвох команд, були небезпечні удари й воротарські сейви, була напружена боротьба на кожному клаптику футбольного поля.

Цьому посприяла й додаткова, особлива інтрига цього матчу. Справа у тому, що фінал Кубку області став таким собі "дербі" Глибоцького району, адже обидва фіналісти представляють саме Глибоччину, та й те, що фінал було призначено саме на Глибоку (в межах програми Федерації футболу Чернівецької області з популяризації футболу в районах), теж "підливало масла у вогонь")

У першому таймі більше шансів на те, щоби відкрити рахунок у матчі, мала "Волока", але у більшості моментів на висоті був голкіпер "Старого Вовчинця" Подольський, якого за підсумками матчу було визнано кращим гравцем команди. Це й недивно, адже "Волока" традиційно укомплектована з досвідчених футболістів, колишніх гравців "Буковини" й футзального "Меркурія" і в усіх турнірах, де вона грає, "Волока" чітко націлена тільки на перемогу.

"Старий Вовчинець", звісно, в обороні не засиджувався, але і в другому таймі волочани більше часу володіли ініціативою. Зрештою, в середині другої половини гри під час стрімкої атаки арбітр абсолютно справедливо призначив пенальті у ворота "Старого Вовчинця" за "знос" нападаючого "Волоки" і Володимир Найко з 11-метрової позначки відкрив таки рахунок у грі.

Це був один єдиний гол у фінальному поєдинку, що, за словами досвідченого буковинського спортивного журналіста Георгія Мазурашу, є традиційним для фінальних матчів на стадіоні у Глибоці. "Волока" цілком заслужено здобула перемогу і стала володарем Кубку Чернівецької області з футболу-2019 серед аматорів.

Нагороджували переможців і фіналістів очільники Федерації футболу Чернівецької області Василь Орлецький і Сергій Задорожняк, а також представники Глибоцької районної ради.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме