"Карпати" (Галич) - володар Суперкубка Івано-Франківської області

949
0

30 червня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську відбувся матч розіграшу Суперкубка області з футболу сезону 2018-2019 років між володарем обласного кубка – галицькими "Карпатами" – та чемпіоном області – долинським "Нафтовиком".

Вперта й напружена боротьба точилася на кожному клаптику футбольного поля і присутні на стадіоні стали свідками цікавого футбольного видовища. Основний час поєдинку завершився унічию – 1:1. У кінцівці першого тайму на гол долинянина Святослава Локатира влучним ударом відповів галичанин Іван Легкий. До речі, у минулорічному розіграші Суперкубку саме єдиний м'яч Легкого на 67-й хвилині вирішив долю протистояння тоді ще ФК "Галич" з коломийським "Покуттям". У серії післяматчевих пенальті більш влучними виявились футболісти "Карпат" – 2:0.

Суперкубок Івано-Франківської області – ФІНАЛ

"Карпати" (Галич) – "Нафтовик" (Долина) – 1:1 (1:1, пен. 2:0)

30.06.2019, 17:00. Івано-Франківськ, МЦС "Рух". 500 глядачів, +32°C, оцінка поля – 4

Арбітри: Мирослав Липко (Городенка), Тарас Семанюк (Івано-Франківськ), Віталій Дерев'янко (Солотвин)

4-й арбітр: Олег Вангела (Калуш)

Спостерігач арбітражу: Михайло Марцинюк (Івано-Франківськ)

Делегат ІФФФ: Ігор Овчар (Івано-Франківськ)

"КАРПАТИ": Микола Плетеницький (к), Богдан Кримінський, Роман Прошак, Роман Третяк, Іван Легкий, Богдан Денега, Андрій Драган (Микола-Дмитро Кащій, 52), Ярослав Вовчук, Назар Гуменюк, Андрій Слободян

Запасні: Артур Комар, Андрій Петрик, Михайло Федюк

Головний тренер: Петро Русак

"НАФТОВИК": Микола Гала (к), Михайло Басараб, Святослав Локатир, Іван Пастух, Володимир Радульський, Михайло Бабінчук, Роман Курташ, Петро Цвеюк, Роман Дяків, Сергій Халацький (Роман Павелчак, 81), Юрій Білогубка

Запасні: Святослав Димид, Назарій Тишківський, Сергій Вецко, Богдан Гутник

Головний тренер: Валентин Москвін

Голи: І.Легкий (42) – С.Локатир (31)

Серія пенальті: М.Бабінчук (поперечина, 0:0), Р.Третяк (воротар, 0:0), Р.Курташ (воротар, 0:0), Р.Прошак (1:0), П.Цвеюк (воротар, 0:0), Б.Денега (2:0), Ю.Білогубка (вище воріт, 2:0)

Попередження: Б.Денега (36) – Р.Дяків (45), С.Локатир (90)