Чемпіонат Хмельницької області. 3-й тур. "Епіцентр" розгромив чемпіона

1140
0

Відбулися матчі третього туру чемпіонату Хмельницької області. Продовжує перемагати і таким чином підтверджувати свій статус головного фаворита сезону "Епіцентр". Цього разу команда з Дунаївців розгромила минулорічного чемпіона – "Случ" (Красилів). Дубль Дениса Зачиковського, який розпочинав цей рік у складі чемпіона Чернівецької області – ФК "Неполоківці", дозволив "Епіцентру" піти на перерву за рахунку 2:0 на свою користь.

У другому таймі чемпіон Хмельниччини повернув інтригу в матч, коли Дмитро Фролов реалізував пенальті. Всі питання стосовно переможця пари зняв Володимир Монастирський. Джокер "Епіцентра" вже за п’ять хвилин після появи на полі забив третій гол команди, а згодом оформив дубль.

У іншому матчі перші очки здобув "Случ" (Старокостянтинів). Вдома команда переграла срібного призера минулого сезону – "Іскру" (Теофіполь).

Дунаївці. Стадіон "Колос". 300 глядачів
Арбітр: Микола Кузнецов
"Епіцентр" - "Случ" (К) 4:1
Голи: Зачиковський 3, Зачиковський 43, Монастирський 89, Монастирський 90 - Фролов 71 (пен.)
"Епіцентр": Броварський, Гринченко (Монастирський 84), Цінчик, Валєєв (Папірович 52), Зачиковський, Стрільчук, Карбовський, Савчук, Абрамець (Загородній 66), Морозов, Івашко
"Случ": Коцюбинський, Міщук, Закордонець, Мартинюк, Шульган, Дияк, Безвещук, Фролов, Мандзюк, Федоров (Сергеєв 52), Кльоц
Попередження: Морозов 40, Івашко 57 - Закордонець 38, Міщук 40, Мандзюк 45