Відбулися матчі 14-го туру чемпіонату Полтавської області. До вашої уваги результати матчів, які відбулися у цьому турі.
Група А
"Фламінго" (Горішні Плавні) — "Рокита" 1:2
"Кобеляки" — "Карлівка" 4:1
"Легіон" (Полтава) — "Стандарт" (Нові Санжари) 11:0
"Чутове" — "Козельщина" +:-
"Аргус" (Голобородьківське) — "Машівка" 2:2
"Зіньків-1604" — "Колос" (Кобеляки) +:-
"Псел" (Гадяч) — "Динамо" (Решетилівка) 3:1
"Диканька" — "Маяк" (Котельва) 2:0
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Ракита" Ракита | 14 | 14 | 0 | 0 | 56 -3 | +53 | 42 |
2 | "Легион" Полтава | 14 | 11 | 1 | 2 | 90 -16 | +74 | 34 |
3 | "Фламинго" Горишни Плавни | 14 | 11 | 1 | 2 | 49 -17 | +32 | 34 |
4 | "Карловка" | 14 | 10 | 0 | 4 | 43 -17 | +26 | 30 |
5 | "Кобеляки" | 14 | 9 | 0 | 5 | 29 -26 | +3 | 27 |
6 | "Аргус" Голобородьковское | 14 | 8 | 1 | 5 | 32 -28 | +4 | 25 |
7 | "Зеньков-1604" Зеньков | 14 | 7 | 3 | 4 | 23 -26 | -3 | 24 |
8 | "Чутово" | 14 | 7 | 1 | 6 | 30 -26 | +4 | 22 |
9 | "Диканька" Диканька | 14 | 6 | 1 | 7 | 21 -28 | -7 | 19 |
10 | "Псел" Гадяч | 14 | 4 | 2 | 8 | 18 -35 | -17 | 14 |
11 | "Стандарт" Новые Санжары | 14 | 3 | 3 | 8 | 14 -42 | -28 | 12 |
12 | СК "Машевка" Машевка | 14 | 3 | 3 | 8 | 21 -69 | -48 | 12 |
13 | "Колос" Кобеляки | 14 | 3 | 2 | 9 | 19 -27 | -8 | 11 |
14 | "Динамо" Решетиловка | 14 | 3 | 1 | 10 | 16 -33 | -17 | 10 |
15 | "Маяк" (Котельва) Котельва | 14 | 2 | 0 | 12 | 16 -40 | -24 | 6 |
16 | "Козельщина" | 14 | 1 | 1 | 12 | 15 -59 | -44 | 4 |
Група Б
"Олімпія" (Савинці) — "Інваспорт" (Полтава) — 1:0
"Чорнухи" (Чорнухи) — "Зоря" (Староаврамівка) — 3:1
"Колос" (Великі Сорочинці) — "Пирятин" 7:1
ФК "Лубни" — ФК "Великі Кринки" 2:4
"Авангард" (Яреськи) — Харчовик (Заводське) 0:2
"Локомотив" (Гребінка) — "Нафтохімік" (Кременчук) 0:2
"Дружба" (Очеретувате) — "Семенівка" 4:3
Турнірна таблиця
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Олимпия" Савинцы | 13 | 11 | 2 | 0 | 55 -8 | +47 | 35 |
2 | "Колос" Лазорки | 13 | 9 | 3 | 1 | 37 -13 | +24 | 30 |
3 | "Колос" Великие Сорочинцы | 13 | 8 | 2 | 3 | 30 -13 | +17 | 26 |
4 | "Нефтехимик" Кременчуг | 13 | 8 | 2 | 3 | 25 -16 | +9 | 26 |
5 | "Великие Крынки" | 13 | 7 | 4 | 2 | 33 -18 | +15 | 25 |
6 | "Инваспорт" Полтава | 13 | 7 | 4 | 2 | 19 -9 | +10 | 25 |
7 | "Лубны" Лубны | 13 | 7 | 3 | 3 | 27 -20 | +7 | 24 |
8 | "Дружба" Очеретоватое | 13 | 7 | 1 | 5 | 19 -22 | -3 | 22 |
9 | "Пирятин" | 13 | 5 | 1 | 7 | 20 -29 | -9 | 16 |
10 | "Харчовик" Заводское | 12 | 4 | 2 | 6 | 16 -27 | -11 | 14 |
11 | "Семеновка" | 13 | 4 | 1 | 8 | 17 -22 | -5 | 13 |
12 | "Локомотив" Гребенка | 13 | 3 | 0 | 10 | 11 -30 | -19 | 9 |
13 | "Заря" Староаврамовка | 13 | 2 | 1 | 10 | 11 -31 | -20 | 7 |
14 | "Чернухи" | 13 | 2 | 0 | 11 | 9 -43 | -34 | 6 |
15 | "Авангард" Яреськи | 13 | 0 | 0 | 13 | 9 -37 | -28 | 0 |