У суботу, 26 травня, відбулися матчі 6-го туру чемпіонату Харківської області. Пропонуємо вашій увазі результати:
Група А
"Олімпік" (Ізюмський район) - "Люботин" 1:5
Голи: Калініченко 55 - Коробкін 17, 54, Ковтун 39, Чепур 45, Собко 73
"Шевченкове" - "Зміїв" 2:3
Голи: Криворучко 14, Жовтоног 28 - Давиденко 39, Гоц 42, Чаплик 90+1
"Геліос-Академія" (Харків) - "Дворічна" 4:3
Голи: Карабаза 51, Омельяненко 56, 58, 65 - Бражников 28, Сизонов 49, 53
"Кобра" (Харків) - "Металург" (Куп'янськ) 0:1
Гол: Холодков 90+1
"Вовчанськ" - "Газовик" (Донець) 5:1
Голи: Батусов 23, Стрельников 26, Покосенко 38, Волга 61, Левоненко 64 пен - Бабай 57
Турнірна таблиця групи А
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Люботин" | 5 | 5 | 0 | 0 | 17 -1 | +16 | 15 |
2 | "Металлург" Купянск | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 -7 | +13 | 15 |
3 | "Волчанск" | 4 | 4 | 0 | 0 | 20 -1 | +19 | 12 |
4 | "Двуречная" Двуречная | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 -9 | +9 | 10 |
5 | "Змиев" Змиев | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 -6 | +5 | 8 |
6 | "Газовик" Донец | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 -10 | -3 | 8 |
7 | "Кобра" Харьков | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 -5 | +1 | 7 |
8 | "Гелиос-Академия" Харьков | 4 | 1 | 1 | 2 | 9 -10 | -1 | 4 |
9 | "Кремянец" Изюм | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 -17 | -13 | 2 |
10 | "Шевченково" | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 -17 | -14 | 1 |
11 | "Олимпик" Изюмский район | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 -35 | -32 | 0 |
Група В
"Колос" (Красноградський район) - "Цементник" (Балаклія) 4:1
Голи: Домненко 21, 42, Єфіц 26, 56 - Горюнов 87
"Металіст 1925 Юніор" (Харків) - "Первомайський" 6:2
Голи: Сулаєв 14, 68, Ндукве 29, 54, Мазун 37 пен, Єрмошенко 52 - Андріанов 77, Іванов 86
На 85-й хвилині Андріанов не реалізував пенальті
"Маяк" (Вилки) - "Колос" (Сахновщина) 5:1
Голи: Мальований 25, 63, Зенов 31 аг, Шаповал 41, Чекис 90 - Мастиренко 87
"Енергетик" (Солоницівка) - "Лозова-Панютине" 1:2
Голи: Морозюк 86 - Ганіоно 11, Карпенко 75
Турнірна таблиця групи В
# | Команда | И | В | Н | П | М | РМ | О |
1 | "Металлист 1925 Юниор" Харьков | 6 | 4 | 0 | 2 | 19 -8 | +11 | 12 |
2 | "Универ-Динамо" ХНУВС Харьков | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 -2 | +6 | 12 |
3 | "Лозовая-Панютино" Панютино | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 -11 | -1 | 9 |
4 | "Квадро" Первомайский | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 -3 | +2 | 8 |
5 | "Маяк" Валки | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 -10 | +2 | 7 |
6 | "Энергетик" Солоницевка | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 -10 | 0 | 7 |
7 | "Цементник" Балаклея | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 -9 | -2 | 7 |
8 | "Колос" Красноградський район | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 -16 | -5 | 7 |
9 | "Колос" Сахновщина | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 -15 | -7 | 7 |
10 | "Первомайский" | 5 | 2 | 0 | 3 | 11 -11 | 0 | 6 |
11 | "Энергетик-Центрэнерго" Слобожанское | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 -13 | -6 | 4 |