Олександр Кириченко: "Ми покажемо європейцям українську гостинність та щирість"

Олександр Кириченко: "Ми покажемо європейцям українську гостинність та щирість"

583
Олександр Кириченко: "Ми покажемо європейцям українську гостинність та щирість"
Фото - Романа Мальчевского

Президент ветеранського футбольного клубу "Нива" (Петропавлівська Борщагівка) Олександр Кириченко поділився своєю думкою щодо проведення в Україні міжнародного турніру Kyiv Football Cup та участі його команди:

- Олександре, вітаємо вас! Як вам ідея проведення цього турніру в Україні?

- Це дуже гарна ідея. Дуже приємно взяти участь у цьому міжнародному турнірі такого рівня. Дуже радий, що Вадим Каганов запросив нас на цей турнір. І дуже важливо, що турнір пройде в Україні. В нас буде можливість поспілкуватися з європейцями, розповісти їм як у нас тут все відбувається насправді, показати їм нашу гостинність і щирість. В Європі багато людей запитують: "Як там у вас? Як ви там живете? Кажуть, у вас дуже погано там?". Тому, цей турнір - це можливість продемонструвати іноземним гостям, що насправді в нас дуже прекрасна європейська країна і прекрасні люди.

- Що б ви розповіли іноземцям про Україну?

- Я б хотів показати їм Україну як сильну і незалежну державу. Розумієте, я голова організації ВО "Свобода" у Києво-Святошинському районі, тому мені дуже важливо взяти участь в цьому турнірі, продемонструвати нашу українську гостинність, нашу культуру, десь повчитися у них футболу, десь може бути поділитися чимось своїм. Зустріти з хлібом-сіллю, показати, що ми сильна держава, і що ми - це Європа.

- Як іде підготовка вашої команди до турніру?

- Моя команда наразі бере участь в чемпіонаті Києва з футболу (45+). Ми нова команда, ми тільки почали грати разом та не претендуємо на 1-ші місця. Але у нас йде тренувальний процес. Ми тренуємося в Ірпені. Базуємось в Петропавлівській Борщагівці. Регулярно граємо з київськими командами. Думаю, гідну відсіч дамо всім суперникам. Але, насамперед, головне участь.

- Побажання учасникам змагань.

- Побажання перше - без травм. Друге - щоб все пройшло по європейськи. Щоб все пройшло гладко і без ексцесів. Щоб гості відчули нашу доброту і наше українського гостинність. У нас європейська країна, і хотілося б щоб іноземні гості в цьому переконалися.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме