Главная Аматорський футбол Миколаївська область Збірна мерів України, яку очолює Сергій Ковалець – переможець Кубка друзів у Кам’яному (Відео)

Збірна мерів України, яку очолює Сергій Ковалець – переможець Кубка друзів у Кам’яному (Відео)

824

Збірна мерів України, яку очолює Сергій Ковалець – переможець Кубка друзів у Кам’яному (Відео)
Фото - FootBoom.com

Наша знімальна група завітала до Софіївської об'єднаної територіальної громади, що на Миколаївщині. Очолює сільську громаду, яка була утворена у 2019 році, Валерій Римчук. Сучасний керівник, який знає, як вирішувати поставлені задачі. Ну а пристрасть Валерія Римчука, звісно ж, футбол. Валерій Миколайович чимало пограв на обласному аматорському рівні, а нині є ключовим виконавцем збірної мерів України. Тож недивно, що саме у рідному селі Римчука, Кам’яному, що входить до Софіївської громади, за участю збірної мерів України відбувся футбольний Кубок друзів. Зазначимо, що команду представників органів місцевого самоврядування вже тринадцять років очолює відомий у минулому футболіст київського "Динамо", а нині успішний тренер Сергій Ковалець.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
05 грудня
15 листопада
06 листопада
02 листопада
25 жовтня
20 жовтня
14 жовтня
10 жовтня
09 жовтня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения