Главная Аматорський футбол Меморіал Макарова "Джуніорс" (Шпитьки) - переможець Меморіалу Макарова

"Джуніорс" (Шпитьки) - переможець Меморіалу Макарова

1161

Переможцем 25-го розіграшу Меморіалу Олега Макарова став аматорський клуб "Джуніорс" (Шпитьки). У фіналі турніру підопічні Дениса Маринчука з рахунком 1:0 перемогли "Олімпію" (Савинці). Єдиний гол у матчі на сьомій хвилині з передачі Артура Купрія забив Олександр Апанчук. Для нападника "Джуніорса" цей м'яч став ювілейним – десятим, забитим на турнірі. Саме Апанчук й став найкращим бомбардиром цьогорічного Меморіалу Макарова. Також зауважимо, що з дев'ятої хвилини зустрічі "Джуніорс" грав у меншості. За фол останньої надії з поля був вилучений Артем Науменко.

Іменний приз Олега Макарова — найкращому голкіперу — отримав Ігор Рум’янцев, а VIP-гравцем ювілейного Меморіалу Макарова став Роман Кунєв.

"Олімпія" (Савинці) – "Джуніорс" (Шпитьки) 0:1