Главная Аматорський футбол Меморіал Макарова Визначилися учасники Меморіалу Макарова

Визначилися учасники Меморіалу Макарова

Визначилися учасники Меморіалу Макарова
Фото - Романа Мальчевского

Сьогодні в офісі Київської обласної асоціації футболу відбулася нарада представників команд, які зголосилися виступати в ювілейному зимовому турнірі.

XXV сезон Меморіалу Макарова почнеться в суботу, 25 січня. На старт вийдуть п’ятнадцять колективів різного статусу та рангу. Учасників розподілено на три рівнозначні групи.

Група "А" базуватиметься в Конча-Заспі. До її складу увійшли "Колос-U21" (Ковалівка), "Діназ" (Вишгород), "Олімпія" (Савинці), "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин) і збірна вільних агентів з Африки.

Група "В" квартируватиме в Ірпені та Вишневому. Там змагатимуться "Колос-U19" (Ковалівка), "Кудрівка" (Ірпінь), "Рубікон-Вишневе" (Київ), "Любомир" (Ставище) та "Софія" (Софіївська Борщагівка).

Матчі команд, які увійшли до групи "С", проходитимуть у Лютежі, Вишневому та Конча-Заспі. Групу сформували команди "Атлет" (Київ), "Олімпік" (Кропивницький), "Джуніорс" (Шпитьки), ФК імені Яшина (Київ) і Африка-ДС Юнайтед.

Календарні змагання завершаться в п’ятницю, 31 січня. 1 лютого відбудуться чвертьфінальні поєдинки, 3 — півфінальні, а 5 лютого визначиться тріумфатор ювілейного Меморіалу Макарова зразка 2020 року.

Оцініть
Поделитесь
Источник: КОФФ

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме