Главная Аматорський футбол Львівська область Ігор Ощипко: "Мені подобається грати в дощ або сніг"

Ігор Ощипко: "Мені подобається грати в дощ або сніг"

368
Ігор Ощипко: "Мені подобається грати в дощ або сніг"
pfcstal.com

35-річний уродженець Івано-Франківщини Ігор Ощипко, який свого часу захищав кольори національної збірної України, донецького "Шахтаря", львівських "Карпат" і низки інших українських та закордонних футбольних клубів, на цьогорічному, вже 22-му за ліком, Меморіалі Ернеста Юста грає за підмонастирський "Фенікс-Стефано".

У перерві між тренуваннями він поспілкувався з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу.

– Ігорю, привіт! Розкажи, хто запросив Тебе в колектив із Підмонастиря?

– Наставник "феніксів" Андрій Андрійович Чіх хотів бачити мене в команді. Ми з ним у хороших відносинах, разом були у "Львові". Плюс у "Феніксі-Стефано" є Максим Фещук, з яким підтримуємо зв'язок. Мені зробили операцію на коліні, два роки я не грав. Тренував закарпатський "Минай", з яким за обопільною згодою сторін припинив співпрацю.

Хочеться ще побігати. Однозначно прагну залишитися у футболі, адже для мене це вже більше, ніж просто спорт. Якщо здоров'я дозволить, допоможу підмонастирцям на футбольних полях. В іншому випадку думатиму про тренерську діяльність.

– Ти вже взяв участь у двох матчах Меморіалу Ернеста Юста. Які враження в Тебе від цього масштабного товариського турніру?

– Вперше беру в ньому участь. Тут змагається чимало команд, які горять бажанням вигравати кожну гру. Не знаєш, чого чекати від того чи іншого суперника. Тим і цікаві такі змагання. От у попередній зустрічі зі "Стартом" із Розворян ми впродовж двох таймів переважали опонентів, але не змогли забити, пропустили гол і поступилися 0:1.

Я відіграв на позиціях опорного й центрального захисника. Це моя стихія. Загалом мені без різниці, де саме на футбольному полі грати. Якщо тренер захоче поставити в передній лінії, гратиму попереду.

– Більшість поєдинків Меморіалу Юста відбуваються взимку. А зима – не надто лагідна пора року: морози, снігопади... Наскільки Тобі комфортно грати за таких умов?

– Мені більше подобається грати у футбол, коли падає дощ або сніг, аніж, наприклад, у спеку. Тому можна сказати, що Меморіал Ернеста Юста відбувається в мою погоду (посміхається – ред.).

– Чи спостерігав Ти раніше за перипетіями у футболі Львівщини?

– Знаю, що чемпіонат Львівської області один із найсильніших у нашій країні. Я був на деяких його матчах. Тут грає чимало моїх друзів і знайомих, є амбітні, сильні за підбором виконавців команди. Вони можуть дати серйозний бій колективам Другої чи навіть Першої ліги України. Свідченням цього, для прикладу, є нещодавня мирова 2:2 у спарингу чинного чемпіона Львівщини – "Юності" з Верхньої/Нижньої Білок і луцької "Волині".

– З 2008-го до 2013-го року Ти захищав кольори львівських "Карпат". Чим пам'ятний для Тебе цей період?

– Я живу у Львові, в мене дружина зі Львова, виховуємо у Львові дітей. Мені комфортно в цьому місті, де живуть привітні люди, я люблю Львів. У місті Лева одні з найкращих в Україні футбольних фанатів, які до останнього підтримували і завжди за нас переживали.

Впевнений: якби в "Карпатах" зараз була команда, яка б давала гідний результат, то вболівальники би повернулися на трибуни. Було боляче спостерігати за тим, як останнім часом "Карпати" йшли на спад...

Чи хотів би Ти ще спробувати себе в якості гравця на професіональному рівні?

– Звісно, таке бажання в мене є. Але потрібно розуміти, чи дозволить це зробити стан здоров'я. З роками, тим паче після багатьох операцій, не стає легше у фізичному плані. Одного досвіду замало, аби тягатися з молодими на професіональному рівні.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения