Главная Аматорський футбол Львівська область Василь Малик очолив "Миколаїв"

Василь Малик очолив "Миколаїв"

226
Василь Малик очолив "Миколаїв"
Фото - ПФЛ

Новим головним тренером футбольного клубу "Миколаїв" став 52-річний уродженець Дрогобича Василь Малик.

На цій посаді Василь Іванович замінив Івана Шугу, який відтепер працюватиме у тренерському штабі наставника юнацької команди львівського "Руху" (U-19) Віталія Пономарьова.

Нагадаємо: торік на початку серпня саме замість Пономарьова Іван Семенович, котрий із 2016-го року був його асистентом у "Миколаєві", очолив миколаївців, з якими здобув обласний Кубок і вийшов до фіналу чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини.

Василь Малик перебував на тренерському містку миколаївського колективу в сезонах 2011-го (друге коло), 2012-го (4-те місце, 5-те у фінальному етапі) та 2013-го років (2-ге місце та фінал Меморіалу Ернеста Юста). Після цього успішно працював у "Скалі" (Стрий/Моршин), "Калуші" й тернопільській "Ниві", що виступали на професіональному рівні.

До слова, за підсумками 2019-го року Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу визнало його найкращим наставником Другої ліги України.

"Коли Іван Шуга підписав контракт із "Рухом" і вже не міг одночасно працювати у двох футбольних клубах, нам довелося шукати нового головного тренера. Свого часу Василь Малик тренував "Миколаїв", тож одразу вирішили запропонувати йому очолити нашу команду. Він погодився за умови, що в перспективі ми гратимемо на всеукраїнському аматорському рівні з прицілом на Другу лігу України. На цей сезон завдання перед "Миколаєвом" незмінні: поборотися за чемпіонство і Кубок Львівської області. Якщо все буде добре, то вже цьогоріч спробуємо свої сили в Кубку або ж чемпіонаті України серед аматорів. Остаточно визначимося щодо цього ближче до літа", – зазначив у розмові з інформаційним центром ЛАФ президент "Миколаєва" Микола Оприск.

Василь Малик уже готовий працювати: "Я не переривав контактів із "Миколаєвом". Два місяці був без роботи. Прийняв пропозицію стати головним тренером цього футбольного клубу. А чому б ні? Визначальним у моєму рішенні стала філософія розвитку "Миколаєва", насамперед команди й інфрастуктури. Тут прагнуть досягати максимальних цілей. Не сумніваюся, що ми зможемо виконати поставлені завдання. Насамперед нам потрібно створити боєздатний колектив і підтримувати в ньому хорошу атмосферу".

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения