Главная Аматорський футбол Львівська область Артур Теміров: "Від Кубку регіонів мурашки по шкірі бігали"

Артур Теміров: "Від Кубку регіонів мурашки по шкірі бігали"

307
Артур Теміров: "Від Кубку регіонів мурашки по шкірі бігали"

Гість рубрики "Відверта розмова" на сайті Львівської асоціації футболу – гравець спортивно-культурного клубу "Демня-Фенікс" (Підмонастир) та аматорської збірної Львівської області Артур Теміров відповідає на запитання вболівальників, які вони залишили йому в соціальних мережах.

– Артуре, як проводиш час на карантині?

– Багато часу проводжу в колі сім'ї. Моя робота дистанційна. Аби розвіятися, бігаю кроси в лісі. Займаюся індивідуально вдома. Зараз повністю зосередився на рамадані (рамадан – це місяць обов'язкового посту для мусульман – ред.).

– Як Ти сприйняв об'єднання ФК "Фенікс-Стефано" (Підмонастир) із СКК "Демня"?

– На момент, коли з'явилася "куля" про об'єднання, я перебував у батьків у Криму. Чесно кажучи, дуже вражений таким рішенням, адже не сподівався, що так буде. Однозначно, це лише додало нам ентузіазму і серйозно нас стимулювало. Всі розуміли, що ми стоїмо на місці, тож хотілося змін.

– Ти отримував пропозиції від "Миколаєва" чи "Юності" з Верхньої і Нижньої Білок?

– Другий рік поспіль на Львівщині говорять, що мене кудись кличуть, однак жодних дзвінків від керівництва цих футбольних клубів я не отримував.

– Як оціниш готовність своєї команди до відновлення змагань?

– Наразі важко оцінити нашу готовність. Близько двох місяців ми не бачилися на футбольному полі. Залишається сподіватися, що під час карантину кожен приділяв максимум часу індивідуальним тренуванням.

– Яка Твоя вага?

– Моя вага стандартна. При зрості 180 сантиметрів стабільно важу 75-76 кілограмів. Завжди тримаю себе в хорошій фізичній формі. Жодна дієта на мене не впливає.

– В який футбольний клуб Ти хотів би перейти?

– Доволі цікаве запитання. На початку своєї футбольної кар'єри я просто хотів десь зачепитися. Навіть не знаю... Наразі немає якогось конкретного футбольного клубу, в який я хотів би перейти.

– Як Тобі гра ФК "Миколаїв", який грає в чемпіонаті Львівщини?

– Я симпатизую цій команді. Завдяки виступам у складі аматорської збірної Львівської області ми об'єдналися, налагодили хороші відносини з тренером миколаївців Віталієм Пономарьовим. Цей топ-колектив може без проблем битися за найвищі місця.

– Мабуть, перед тим, як переїхати до Львова, Ти грав у кримському обласному чемпіонаті. Якщо так, то де цікавіший чемпіонат – у Криму чи на Львівщині?

– Скільки себе пам'ятаю, завжди грав у футбол. Уперше в цьому виді спорту я засвітився 2005-го року, коли у складі команди "Євпаторія-500" став чемпіоном області. Мене взяли з дитячо-юнацької футбольної школи, і я розпочав грати в чемпіонаті Криму.

Оскільки займаюся інтернет-магазином, у мене було багато знайомих футболістів, які купували кросівки. Так сталося, що в той період я нормально спілкувався з Володею Савошком. Попросив його знайти мені на Львівщині команду. Він познайомив мене з Костею Лемішком, таким чином я потрапив у львівську "Погонь".

Чемпіонат Криму з футболу в період, коли ми здобули золоті медалі, і теперішній Львівської області, на мою думку, рівні за силою. Зараз у Криму теж доволі сильні змагання, в яких шпіляють навіть колишні професіонали.

– Яку гру у своїй кар'єрі вважаєш найзнаковішою?

– Важко сказати. Мабуть, у Кубку регіонів. Це найцікавіший і найсерйозніший турнір у моєму житті. Тоді жодний допінг не був потрібен. Зранку я прокидався і з нетерпінням очікував стартового свистка, аж мурашки по шкірі бігали.

– Кого вважаєш найкращим одноклубником у своїй футбольній кар’єрі?

– Нормально Ростик, який є моїм партнером по команді, закинув запитання (посміхається – ред.). Він провокує, до речі. Мій перехід із "Погоні" в "Бори" (Бориничі) – своєрідний карт-бланш із відкриття дружньої спільноти, зустрів тут чимало хороших людей. З Ростиком Михальчуком ми давно товаришуємо. Я відкрита людина, звик зі всіма добре спілкуватися.

– З ким із футболістів Тобі найкомфортніше грати на футбольному полі?

– Із Ростиславом Михальчуком, з яким ми провели багато часу у львівському футболі.

– Ти мав пропозиції від професіональних команд? Якщо так, то від яких?

– Так. У Криму, коли ще був молодий, зелений. Тоді я грав на аматорському рівні, ми отримували певні зарплати (пам'ятаю, платили нам 700 гривень у місяць, що для нас, студентів було "Ого-го!"). Після вдалого протистояння зі "Спартаком" із Молодіжного, що фактично був другою командою місцевої "Кримтеплиці", наставник "спартаківців" покликав мене до себе в команду, наголосивши, що я перебуватиму на тренуванні з "Кримтеплицею", яка тоді виступала в Першій лізі України.

Я перейшов туди, грав, усе було нормально, але згодом між керівниками футбольного клубу з Молодіжного розпочалися суперечки щодо юридичної чинності мого контракту. Це призвело до того, що мої виступи на професіональному рівні перервалися. Все, що робиться, – до кращого, тож я абсолютно про це не шкодую.

– Чи вплинув досвід участі в міжнародному турнірі Кубок регіонів УЄФА на Твою подальшу кар'єру? Якщо вплинув, то як?

– Ніяк не вплинув. Я залишився в тій же команді, що й до Кубку регіонів. Насамперед довів собі, що можу грати на такому серйозному рівні. Це надзвичайно приємно.

– Артуре, який зі своїх голів Ви вважаєте найкращим?

– Чесно, не знаю... Його ще не було. Чимало цікавих голів я забивав у чемпіонаті Криму. Думаю, мій найкращий гол попереду.

– Яка Твоя улюблена страва з кримськотатарської кухні?

– На жаль, я вже почав забувати, що таке кримськотатарська кухня (посміхається – ред.), хоча доволі часто хочеться скуштувати кримськотатарську страву. Не можу виділити одну-дві. Ніколи не зациклююся на одному. Полюбляю манти, плов. Особливо подобається тандирна самса. Можливо, колись зроблю так, щоби львів'яни скуштували цю смакоту.

Востаннє я самостійно готував іще у студентські роки, коли намагався справити хороше враження на свою майбутню дружину, яка зараз бавить мене різноманітними смаколиками.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения