Главная Аматорський футбол Львівська область Михайло Товарницький: "Вирішили омолодити команду"

Михайло Товарницький: "Вирішили омолодити команду"

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx

У розмові з інформаційним центром Львівської Асоціації футболу новий президент фізкультурно-спортивного клубу "Самбір" Михайло Товарницький розповів про зміни в самбірському колективі та поділився найближчими планами.

– Пане Михайле, "Самбір" суттєво оновився: на тренерський місток прийшов досвідчений наставник Володимир Підкіпняк, якому допомагає не менш досвідчений тренер-гравець Юрій Войтович, склад команди змінився на 90%. Чим зумовлене таке кардинальне переформатування?

– Перед стартом цьогорічного сезону насамперед постало питання про те, що футбольна команда Самбора повинна дати результат. Аби його досягнути, потрібні зміни. Відповідно порадилися і вирішили омолодити команду. Запросили Володимира Підкіпняка – амбітного, висококваліфікованого фахівця. Це людина, яка розуміє, як досягати поставлених цілей.

– Які завдання стоять перед "Самбором"?

– Завдання – поборотися за призові місця в чемпіонаті Прем'єр-ліги Львівщини. В нас лише формується нова команда, шукаємо оптимальний склад. Уже дійшли до чвертьфіналу Меморіалу Ернеста Юста. На жаль, пандемія коронавірусу внесла свої корективи у процес її підготовки. У зв'язку із запровадженням карантину призупинено тренувальний процес. За такої ситуації складно щось передбачити.

– "Самбір" завжди славився тим, що його кольори здебільшого захищали вихованці місцевого футболу. Чи будете дотримуватися цього вектора і надалі?

– Звичайно. В нас є молоді перспективні хлопці, на яких ми розраховуємо. Вони гратимуть за юнацьку, а в перспективі і за дорослу команду "Самбора". Всі гравці, які мають бажання грати і відповідають рівню, залишаться.

– Самбірський стадіон імені Лева Броварського перебуває на масштабній реконструкції. За таких обставин цього сезону ФСК "Самбір" проводитиме домашні ігри в рідних стінах?

– Фірма-підрядник уже розпочала роботи, зокрема зі зведення роздягальні й адміністративного приміщення. Самбірська міська рада виділила кошти на відновлення цієї спортивної арени. Сподіваємося, обласна влада теж нам фінансово допоможе.

Насамперед тимчасово облаштуємо так звану "дику" трибуну, аби люди могли комфортно спостерігати за грою. Все йде за планом. Самбірці обожнюють футбол, на трибуни в Самборі підтримати своїх улюбленців щоразу приходять у середньому 2 тисячі вболівальників. Зробимо все, щоби так було і надалі.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Стрічка новин
07 вересня
22 липня
02 квітня
07 лютого
06 лютого
31 січня
23 січня
29 грудня
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения