Главная Аматорський футбол Львівська область Меморіал Юста-2020: день двадцять другий

Меморіал Юста-2020: день двадцять другий

153
Меморіал Юста-2020: день двадцять другий
Фото - Денис Руденко, Footboom

Неділя, 23-тє лютого.

ГРУПА 3

"Карпати U-17" (Львів) – ФК "Миколаїв-2" 0:3
Голи:
Баранець Б. (28); Синишин (54); Роман (83, автогол).

"Карпати U-17": Биков Євген, Роман Віталій, Оруджев Давид, Форманюк Павло, Мусякович Віталій, Дуда Назар, Рогачов Михайло (Бахмат Микита, 62), Шостак Дмитро, Яців Денис (Федурко Назарій, 52), Вадовський Максим

"Миколаїв-2": Бурмас Мар'ян (Данилів Віталій, 46), Іванишин Павло, Гурський Андрій, Оприск Роман, Дзюрах Роман, Юськевич Іван, Баранець Григорій, Баранець Борис, Клим Богдан (Федина Іван, 46), Бердей Юрій, Синишин Ігор

ГРУПА 6

"Фенікс-Стефано" (Підмонастир) – ФСК "Яворів" 1:2
Голи:
Фещук (18) – Кадай (44); Терлецький (54).

"Фенікс-Стефано": Литвин Назар (Лазарський Назар, 46), Литвин Ігор ((Цень Роман, 30), Михальчук Ростислав, Смалюх Андрій (Шандра Олег, 75), Майовецький Руслан-Роман, Багдай Роман (Дорошенко Валерій, 23), Калуцький Олег, Демків Тарас (Патуляк Віталій, 46), Барабаш Віктор (Краївський Ігор, 70), Фещук Максим (Гнатів Роман, 75), Самолюк Ростислав

"Яворів": Нагірний Ігор, Грицан Мар'ян (Горгут Володимир, 85), Кульматицький Юрій, Завада Василь, Візниця Микола, Головатюк Юрій (Желізко Андрій, 71), Лаба Володимир (Абатуров Юрій, 60), Полянчич Назар, Старицький Денис (Мазур Владислав, 46), Кадай Ярослав (Сосницький Сергій, 46), Терлецький Андрій (Маринець Андрій, 75)

ГРУПА 7

"Сокіл" (Сокільники) – "Карпати" (Кам'янка-Бузька) 4:1
Голи:
Паранюк (45; 75); Зінич (48); Лойко (57) – Шиц (40).

"Сокіл": Пшибила Степан, Онишкевич Степан, Костюк Любомир, Пшибила Роман (Чемерис Петро, 41), Філь Володимир, Баб'як Дмитро, Ленько Юрій (Явор Олег, 81), Лойко Іван (Якобчук Ігор, 76), Левко Андрій (Паращин Назар, 46), Паранюк Юрій (Поломаний Ростислав, 79), Сердюков Андрій (Зінич Василь, 46)

"Карпати": Слобода Євген, Трусь Ярослав, Фамуляк Назар, Шпирка Роман, Лизун Дмитро, Височанський Іван (Чабан Андрій, 46), Шиц Микола, Гришко Назар, Марців Назар, Мацюра Василь, Гринюх Костянтин (Батюк Роман, 76)

ЛСК "Погонь" – "Нива" (Дубляни) 8:1
Голи:
Бджола (19; 32); Підлісецький (45); Бузенюк (51); Мінурка (63); Затхей (68; 87); Кисіль (73) – Гасюк (70).

"Погонь": Дяків Остап (Мельничук Андрій, 46), Грицик Руслан (Кисіль Олег, 46), Яценко Олег (Білецький Захар, 65), Тарновський Віталій (Павлик Богдан, 46), Мацюпа Михайло (Затхей Андрій, 46), Стегніцький Павло, Хмизов Богдан (Бузенюк Володимир, 46), Бойко Роман, Підлісецький Олег (Бицко Владислав, 46), Бджола Тарас (Мінурка Іван, 46), Сень Юрій

"Нива": Вента Богдан (Юрчак Ігор, 46), Подоляк Арсен, Василина Роман, Степчук Ігор (Гасюк Андрій, 62), Вовк Володимир, Голуб Михайло, Пришляк Ростислав, Гарасим Роман, Лакомський Ігор, Нагірний Денис, Грабовенський Маркіян (Рубай Назар, 63)

ГРУПА 8

ФК "Запитів" – ФК "Пустомити" 1:0
Гол:
Коляса (35).

"Запитів": Вовкун Андрій, Назаренко Володимир, Печений Назар, Задорожний Андрій (Верещак Юрій, 46; Черпіль Максим, 62), Матвіїв Григорій, Ковалевський Андрій (Звізло Тарас, 46), Ліпіцький Роман (Суслов Микола, 70), Ткач Назар (Буряк Юрій, 82), Назаркевич Олег (Синиця Ігор, 58), Коляса Юрій, Ковалевський Роман (Кузик Ігор, 46)

"Пустомити": Федишин Володимир (Войтович Валентин, 80), Ковальов Микола (Шеремета Роман, 85), Дікарєв Орест (Саламаха Артур, 80), Чорний Олег, Поплавський Василь, Дідух Володимир, Ільків Андрій (Назаркевич Орест, 80), Бабій Мар'ян, Гилах Андрій, Папроцький Назар (Сенчишин Тарас, 72), Слобода Мар'ян

"Темп" (Відники) – "Гірник" (Новояворівськ) 1:1
Голи:
Бугрин (23) – Коцовський (52).

"Темп": Білий Роман (Чеботар Олег, 46), Слив'як Назар, Максимець Віталій, Скотаренко Володимир, Стебельський Назар, Химович Степан, Шалай Богдан (Музика Юрій, 46), Чурко Олег (Пузяк Денис, 69), Дигас Андрій (Дідич Ігор, 73), Бугрин Тарас (Шилян Маркіян, 86), Задерецький Володимир (Дудкевич Станіслав, 73)

"Гірник": Яцків Юрій, Володимир, Горуна Андрій, Білінський Валентин, Мацелюх Олег, Павлів Олег, Брода Остап (Ямборко Назарій, 46), Лозинський Олег (Занько Юрій, 66), Коцовський Олег, Хомин Володимир (Вакула Володимир, 80), Стень Олег (Петрина Олександр, 46)

ГРУПА 9

ФК "Самбір" – "Лео-Кераміка" (Львів/Неділиська) 4:1
Голи:
Петречко (25); Процишин (37); Дрига (55); Деревецький (72) – Прокопнюк (50).

"Самбір": Явірський Ігор (Словецький Віталій, 46), Процишин Арсен, Заліпа Юрій, Васюта Роман, Труш Андрій (Курило Назар, 55), Макогон Павло (Дрига Максим, 46), Даців Василь (Войтович Юрій, 65), Буй Микола, Антошик Олег, Деревецький Дмитро, Петречко Ростислав

"Лео-Кераміка": Михалевич Олександр (Морикишка Ярослав, 46), Сікач Ігор (Брайц Азу, 55), Роцький Володимир (Ільків Руслан, 46), Андрусишин Роман (Карабін Олег, 54), Андрушко Іван (Келубія Крістіан, 70), Ізбозоруйке Принц, Лесик Роман (Процишин Андрій, 80), Завінський Юрій (Прокопнюк Ростислав, 46), Підзирайло Олег (Макаревич Роман, 46), Томашевський Юрій (Дубас Богдан, 37), Кузь Роман

"Босота" (Чорнушовичі) – "Зоря" (Керниця) 6:2
Голи:
Гірський Т. (5 з пен.; 18; 45; 70); Намасний А. (27); Пермяков (75) – Михалюньо В. (21; 55 з пен.).

"Босота": Хамуляк Павло (Кузьма Юрій, 46), Гунько Володимир, Пастух Максим (Раб Іван, 75), Гринчук Назар, Гуль Тарас, Ісаак Вільямс, Гірський Тарас, Гогідзе Зураб, Смолинець Руслан, Насмасний Микола (Пермяков Володимир, 66), Намасний Андрій (Світлик Тадей, 56)

"Зоря": Сумбаєв Іван (Артим Віталій, 46), Маруняк Назар (Жеребух Тарас, 66), Галамай Ігор, Цимарко Святослав (Іваночко Ігор, 46), Бербека Петро, Михалюньо Володимир, Лаптій Михайло, Курко Максим (Шевера Микола, 53), Кузишин Роман, Паснак Андрій, Михалюньо Ярослав

ГРУПА 10

"Легінь" (Брюховичі) – "Ультрас Карпати" (Львів) 2:1
Голи:
Карпа (34); Куриляк (62) – Сосницький (22).

"Легінь": Марчук Андрій, Карпа Мирон, Гринишин Олександр, Рутей Андрій, Корнєв Любомир, Куриляк Юрій, Тітунін Анатолій, Фостяк Остап, Пштир Роман, Грицаль Віталій (Гринчук Назар, 46), Пилюх Богдан

"Ультрас Карпати": Стасишин Назар, Нестеренко Юрій, Мацик Тарас, Геринович Андрій, Мірка Михайло, Якимов Орест, Речкін Артур, Кулик Андрій, Сосницький Сергій, Мацько Назар (Турок Тарас, 46), Буга Роман (Новіков Олександр, 46)

ГРУПА 11

ФК "Львів U-17" – "Агрон-ОТГ" (Великі Гаї, Тернопільська обл.) 4:4
Голи:
Мартинюк (1); Крушинський (45+1); Оберман (70, з пен.); Мавдрик (79) – Соколовський (30); Гром'як (36; 41); Процик (44).

"Львів U-17": Ольховий Ілля (Малоїд Дмитро, 70), Мавдрик Роман, Крушинський Борис, Оберман Євген, Комарець Максим (Неворотін Андрій, 79), Шута Артур, Гулевський Денис, Скорий Іван (Боберський Ростислав, 80), Бекерський Ігор, Мартинюк Дем'ян (Топчій Сергій, 60), Деле

"Агрон-ОТГ": Мазур Руслан (Рогаль Іван, 46), Пастернак Андрій, Андрієшин Роман (Лівіцький Олег, 46), Семенець Тарас (Ковалик Віктор, 46), Коник Дмитро (Скобляк Петро, 46), Кривобедрий Арсен (Лук'янов Сергій, 46), Білик Валентин (Павлусь Олександр, 46), Соколовський Юрій, Гром'як Тарас, Червонецький Тарас, Процик Назар

ФК "Щирець" – "Сокаль-Датський текстиль" 1:8
Голи:
Билень (77) – Дуфанець (10, автогол); Баляс (18 з пен.); Береза (29); Козира (36); Коваленко (63; 89); Шпак (64); Мельничук (69).

"Щирець": Теребинець Назар, Дуфанець Роман, Кузь Ігор, Куфльовський Остап, Бердей Назар, Хомин Юрій, Гринчишин Роман (Малишонок Мар'ян, 46), Бобиляк Олег (Вільгаш Андрій, 46), Паньків Мирон (Бублик Петро, 46), Говда Володимир (Марців Микола, 46), Романина Тарас (Билень Назар, 46)

"Сокаль-Датський текстиль": Іванків Назар (Струк Василь, 46), Сильвестр Павло, Заморський Назар, Баляс Сергій (Коваленко Олег, 46), Романчук Григорій, Козира Володимир, Коткевич Тарас, Кравчук Любомир, Береза Микола (Мельничук Петро, 46), Лисенко Дмитро, Бідака Юрій (Шпак Олег, 46)

ГРУПА 15

"Тартак" (Підбуж) – "Газовидобувник" (Вівня) 3:1
Голи:
Теплий І. (66); Габ'ян (71); Шакалець А. (80) – Миськів (2, автогол).

"Тартак": Онуфрійчук Юрій, Миськів Василь (Юрчак Назар, 62), Стародуб Віталій, Теплий Максим, Теплий Ігор, Леськів Ігор, Нацоус Олег (Андруневич Назар, 71), Міляш Андрій (Бараняк Олег, 62), Галясовський Василь, Габ'ян Андрій, Шакалець Андрій

"Газовидобувник": Андріанов Олексій, Кобза Роман, Кіндракевич Богдан (Якимець Павло, 17; Васильців Володимир, 79), Дверій Андрій (Сокаль Олег, 46), Сало Віталій, Суховерський Назар, Сімахін Дмитро, Елеазов Тіматі, Федьків Михайло (Юрків Михайло, 66), Стародубцев Святослав

ГРУПА 16

"Кохавинка" (Гніздичів) – "Гарт" (Дуліби) 1:1
Голи:
Швед (3) – Дяків (16).

"Кохавинка": Кузишин Андрій, Піщальник Юрій, Дрозд Юрій, Тиркус Богдан, Василів Назар, Череватий Тарас, Берездецький Роман, Швед Володимир, Білик Олег, Зарічний Богдан (Іванус Ростислав, 56), Нога Святослав (Баль Тарас, 33)

"Гарт": Добуш Віталій, Пуровець Владислав, Головатюк Роман, Леонов Євген, Фурінець Михайло (Щупак Андрій, 70), Москвін Павло, Огановський Орест, Заліщук Ігор, Дяків Роман, Ріпило Андрій (Бабій Андрій, 46), Копач Роман (Кецик Роман, 46)

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме