Главная Аматорський футбол Львівська область Меморіал Юста-2020: день сімнадцятий

Меморіал Юста-2020: день сімнадцятий

159
Меморіал Юста-2020: день сімнадцятий

Неділя, 16-те лютого.

ГРУПА 5

СКК "Демня" – ФОК "Городок" 5:0
Голи:
Майовецький (45; 73); Павлюх (57); Слобода С. (60); Попович (70, автогол).

"Демня": Лазарський Назар (Литвин Назар, 46), Литвин Ігор, Михальчук Ростислав, Смалюх Андрій (Панченко Сергій, 61), Самолюк Ростислав (Цень Роман, 46), Дорошенко Валерій, Демків Тарас (Слобода Степан, 57), Вербний Володимир (Павлюх Іван, 46), Калуцький Олег, Майовецький Руслан-Роман, Гнатів Роман

"Городок": Лутчин Назар, Патрайко Богдан, Романів Олег (Бльок Володимир, 63), Попович Андрій, Федорович Дмитро, Мудрагеля Назар, Хитрий Іван, Зворський Роман (Крушельницький Юрій, 57), Луба Іван, Рибак Руслан (Павлів Назар, 77), Губаль Іван

ГРУПА 7

ЛСК "Погонь" – "Сокіл" (Сокільники) 4:1
Голи:
Хмизов (7); Мінурка (22); Бойко Р. (35; 56) – Баб’як (82).

"Погонь": Мельничук Андрій, Гриник Руслан, Яценко Олег (Бджола Тарас, 78), Тарнавський Віталій (Стегніцький Павло, 73), Мацюпа Михайло (Кисіль Олег, 46), Бузенюк Володимир (Пиріг Маркіян, 46), Хмизов Богдан (Павлик Богдан, 64), Бойко Роман, Підлісецький Олег (Білецький Захар, 64), Бурбан Андрій (Бицко Владислав, 46), Мінурка Іван (Сень Юрій, 46)

"Сокіл": Пшибила Степан, Чемерис Петро, Пшибила Роман, Хомин Роман, Філь Володимир, Явор Олег (Баб’як Дмитро, 73), Ленько Юрій, Якобчук Ігор, Сердюков Андрій, Левко Андрій, Паращин Назар (Шльонський Максим, 68)

ГРУПА 8

"Темп" (Відники) – ФК "Пустомити" 3:0
Голи:
Бугрин (61); Чорний (70, автогол); Наконечний (81).

"Темп": Білий Роман, Слив’як Назар, Скотаренко Володимир, Максимець Віталій, Шалай Богдан, Пузяк Денис, Химович Степан, Спак Михайло (Лучко Юрій, 73), Бугрин Тарас, Дигас Андрій, Шилян Мар’ян (Колодій Юрій, 46)

"Пустомити": Федишин Володимир (Порхун Дмитро, 46), Лалак Андрій (Шеремета Роман, 80), Поплавський Василь (Стацюк Тарас, 58), Чорний Олег, Папроцький Назар, Дідух Володимир, Ільків Андрій, Галах Андрій, Жолква Орест, Слобода Мар’ян, Ковальов Микола

ГРУПА 10

"Богун" (Підзвіринець) – "Ультрас Карпати" (Львів) 4:1
Голи:
Рубаха М. (18; 90); Андрушко (31); Дудок О. (87) – Мірка (50).

"Богун": Стріжик Петро, Шмотолоха Андрій, Грищак Захар, Гнатів Володимир, Подвірний Андрій (Юдовський Богдан, 56), Подоба Святослав, Ціхановський Ярослав, Гринич Назар (Бордун Роман, 80), Андрушко Іван (Стріжик Володимир, 56), Дудок Остап, Рубаха Микола

"Ультрас Карпати": Стасишин Назарій, Нестеренко Юрій, Мацик Тарас, Геринович Андрій (Курко Максим, 85), Мацько Назарій, Мірка Михайло (Пащак Тарас, 85), Булатов Павло (Новіков Олександр, 75), Олійник Євген, Речкін Артур, Морикишка Ярослав, Кудлик Андрій

ГРУПА 11

"Агрон-ОТГ" (Великі Гаї, Тернопільська обл.) – ФК "Щирець" 10:0
Голи:
Білик (16); Процик (20; 39; 64; 66); Коник (26; 75; 85); Соколовський (32); Павлусь (87).

"Агрон-ОТГ": Рогаль Іван (Мазур Руслан, 46), Лівіцький Олег, Пастернак Андрій, Семенець Тарас (Павлусь Олександр, 46), Ковалик Віктор, Лук’янов Сергій (Андреїшин Роман, 46), Білик Валентин, Гром’як Тарас, Соколовський Юрій, Коник Дмитро, Процик Назар

"Щирець": Требинець Назар, Вільгаш Андрій, Пукельський Остап, Дуфанець Роман, Кузь Ігор, Бублик Петро (Марців Микола, 46), Мельник Володимир (Гринчишин Роман, 60), Бердей Назар, Бобиляк Олег (Хомин Юрій, 46), Паньків Мирон, Малишонок Мар’ян

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме