Главная Аматорський футбол Львівська область Меморіал Юста-2020: день дванадцятий

Меморіал Юста-2020: день дванадцятий

Меморіал Юста-2020: день дванадцятий
Фото - Getty Images

Неділя, 9-те лютого.

ГРУПА 3

"Корміл" (Давидів) – ФК "Миколаїв-2" 1:1
Голи:
Савицький (15) – Клим (24).

"Корміл": Вишнянчин Андрій (Сахаревич Іван, 46), Чучман Станіслав, Гірний Святослав, Фляк Юрій (Харкевич Юрій, 46), Міхеєв Дмитро, Штурин Олег, Цицик Володимир (Запрутко Іван, 83), Савицький Назар, Горошко Михайло (Ціпора Денис, 59; Чепель Василь, 83), Сенишин Назар, Демчук Назар (Борошок Денис, 63)

"Миколаїв-2": Данилів Віталій, Іванишин Павло, Оприск Роман, Шулик Артем (Штурко Віталій, 46), Грица Ярослав, Дзюрах Роман, Клим Богдан, Синишин Ігор (Осінський Іван, 73), Федина Іван (Оленич Андрій, 65), Бердей Юрій (Давидяк Мар’ян, 59), Слюбик Богдан

ГРУПА 4

"Сокіл" (Золочів) – "Жупан" (Винники) 2:0
Голи:
Подоляк (32); Шпур (88 з пен.).

"Сокіл": Загурський Дмитро, Гурка Михайло, Кенийз Олександр, Шпур Олег, Василина Роман, Гнип Володимир, Сенчишин Олег (Безкоровайний Володимир, 71), Волошин Ярослав (Бекеша Ігор, 63), Подоляк Арсен, Карабін Ігор, Сенишин Святослав (Фамуляк Григорій, 81)

"Жупан": Мойсин Андрій, Молоков Іван, Суль Петро (Петрів Юрій, 46), Шкраба Маркіян (Стефанишин Ігор, 75), Медицький Остап (Якимишин Назар, 70), Куцій Тарас (Цимбала Назар, 69), Королевський Назар (Климишин Назар, 69), Мартиняк Юрій, Вергун Юрій (Романюк Роман, 46), Гутник Остап (Левків Ярослав, 46), Новак Віталій (Поломаний Ростислав, 46)

ГРУПА 5

СКК "Демня" – "Сокіл" (Дуліби) 4:2
Голи:
Демків (30); Калуцький (47; 50); Горбей (49 з пен.) – Рокоманюк О. (42); Савран (84).

"Демня": Лазарський Назар (Литвин Назар, 46), Павлюх Іван (Литвин Ігор, 46), Гусак Мирослав, Смалюх Андрій (Калуцький Олег, 46), Самолюк Ростислав (Репета Юрій, 46), Багдай Роман (Теміров Артур, 46), Дорошенко Валерій (Краївський Ігор, 46), Михальчук Ростислав, Демків Тарас (Майовецький Руслан-Роман, 46), Барабаш Віктор (Слобода Степан, 46), Горбей Олександр

"Сокіл": Гураль Степан (Кіцера Богдан, 80), Герич Роман, Герич Богдан (Денис Богдан, 65), Орлик Андрій (Горін Михайло, 65), Орлик Омелян, Гадуп’як Назар (Шиманський Михайло, 80), Рокоманюк Олег (Гаврищишин Олег, 68), Рокоманюк Іван, Баб’як Дмитро (Шиманський Іван, 90), Савран Роман, Гриньків Богдан (Білоган Михайло, 55)

ФОК "Городок" –"Сокіл" (Великі Глібовичі) 2:3
Голи:
Гриб (45+1; 59 з пен.) – Заблоцький (20; 38; 45 з пен.).

"Городок": Лютак Святослав, Романів Олег, Михайлів Олег (Зворський Роман, 46), Федорович Дмитро, Попович Андрій, Патрайко Богдан, Лубко Іван, Заставний Омелян (Рибак Руслан, 59), Якимчук Євген (Кадюк Василь, 46), Гриб Андрій (Бльок Володимир, 90+2), Крушельницький Юрій (Губаль Іван, 50)

"Сокіл": Турчин Олег, Заставний Богдан, Синишин Назар, Гусейнов Руслан, Білик Руслан, Курдина Андрій, Курдина Артур (Заставний Степан, 90), Синишин Мар’ян (Костів Максим, 83), Демчук Олег (Білик Назар, 90+2), Альфавіцький Богдан, Заблоцький Максим (Костів Тарас, 90+1)

ГРУПА 6

ФСК "Яворів" – "Старт" (Розворяни) 0:0

"Яворів": Ревич Ігор (Нагірний Ігор, 33), Грицан Мар’ян (Пазиняк Юрій, 53), Лаба Володимир (Зінько Олег, 46), Візниця Микола, Васюта Роман (Завада Василь, 46), Яйко Олег (Желізко Андрій, 70), Полянчич Назар, Кадай Ярослав (Горгут Володимир, 53), Абатуров Юрій, Дева Андрій, Лесько Маркіян (Панилик Михайло, 80)

"Старт": Вента, Палюх (Марчук, 46), Кураш, Деркач (Падьо, 44), Родевич, Вітвіцький, Салюк, Лалюк (Павлишин, 75), Рехман (Матляк, 46), Хижий (Добрянський, 89), Баляш (Орност, 64)

ГРУПА 7

ЛСК "Погонь" – "Карпати" (Кам’янка-Бузька) 4:2
Голи:
Бурбан (35); Грицик (67); Бойко Т. (72); Білецький (89) – Шиц (29); Мацюра (58).

"Погонь": Мельничук Андрій (Дяків Остап, 46), Кисіль Олег, Яценко Олег, Тарновський Віталій, Мацюпа Михайло (Затхей Андрій, 83), Іжовський Іван, Хмизов Богдан (Обі, 46), Бойко Тарас (Павлик Богдан, 72), Підлісецький Олег (Білецький Захар, 83), Бджола Тарас (Грицик Руслан, 46), Бурбан Андрій (Мінурка Іван, 69)

"Карпати": Штибель Віталій, Трусь Ярослав, Фамуляк Назар, Луківський Тарас (Лизун Дмитро, 54), Шинков Дмитро (Борачок Олег, 54), Шпирка Роман, Шиц Дмитро, Слобода Євген, Мацюра Василь, Цвик Володимир, Тимчишин Володимир (Марців Назар, 54)

ГРУПА 8

"Темп" (Відники) – ФК "Запитів" 2:3
Голи:
Бугрин (53); Скотаренко (80) – Суслов (18); Ліпіцький (25); Матвіїв (37).

"Темп": Білий Роман, Слив’як Назар (Наконечний Роман, 75), Скотаренко Володимир, Бухта Микола, Стебельський Назар (Химич Назар, 42), Максимець Віталій (Вінчура Віталій, 68), Химович Степан (Шалай Богдан, 75), Дигас Андрій (Наконечний Олег, 89), Лучко Юрій, Бугрин Тарас, Задерецький Володимир (Колодій Богдан, 55)

"Запитів": Ковалевський Андрій (Мацюра Василь, 52), Колеса Андрій, Матвіїв Григорій, Ліпіцький Роман, Задорожний Андрій (Звізло Тарас, 60), Навроцький Назар (Кузик Ігор, 60), Ткач Назар (Мелащук Андрій, 81), Яйко Андрій, Печений Назар, Сениця Ігор (Чорний Максим, 54), Суслов Микола

ГРУПА 9

"Лео-Кераміка" (Львів/Неділиська) – "Зоря" (Керниця) 2:0
Голи:
Бройц (89) – Артим (47, автогол).

"Лео-Кераміка": Михалевич Олександр (Морикишка Ярослав, 46), Василів Василь (Бройц Азу, 28), Луговий Андрій, Андрусишин Роман, Процишин Андрій (Матусевич Ярослав, 46), Ільків Руслан (Лесик Роман, 62), Андрушко Іван, Осірак Андрій (Келубія Крістіан, 46), Ізбозоруйке Принц, Прокоп’юк Ростислав (Василькевич Ярослав, 46), Кузь Роман (Дикий Степан, 90)

"Зоря": Сумбаєв Іван, Савчак Степан (Кіщак Микола, 77), Цимарко Святослав (Жеребух Тарас, 82), Бербека Петро (Левус Андрій, 88), Артим Віталій (Маруняк Назар, 86), Шевера Микола, Полюш Степан (Маник Вадим, 70), Іваночко Ігор (Бугай Савас, 46), Галамай Ігор (Блажівський Віктор, 82), Дигас Андрій, Пермяков Володимир (Заїка Андрій, 46)

ГРУПА 10

"Юність" (Гійче/Куликів) – "Ультрас Карпати" (Львів) 7:0
Голи:
Максимик (6; 12); Сідельник П. (23); Фурта (41; 65); Гудима (58); Труш (88).

"Юність": Вороновський Микола (Жезло Андрій, 46), Бойко Роман, Танечник Роман (Гудима Володимир, 46), Дещиця Іван, Вільчинський Богдан (Труш Юрій, 57), Гірський Степан, Сідельник Петро, Фурта Юрій, Максимик Олег, Бойко Назар, Зубар Святослав

"Ультрас Карпати": Стасишин Назар (Новосад Микола, 83), Нестренко Юрій, Геринович Андрій, Сосницький Сергій, Мацько Назар, Мирка Михайло, Кулик Андрій, Булатов Павло, Беспалько Андрій (Олещенко Микола, 80), Буга Роман, Олійник Євген (Панкевич Олег, 80)

"Легінь" (Брюховичі) – "Богун" (Підзвіринець) 2:2
Голи:
Тітунін (47); Куриляк (82) – Рубаха (61); Федичканич (87).

"Легінь" (стартовий склад): Марчук Андрій, Карпа Марко, Гринишин Олександр, Гринчук Назар, Корнєв Любомир, Ярема Іван, Тітунін Андрій, Куриляк Юрій, Пштир Роман, Заяць Максим, Пилюх Богдан

"Богун" (стартовий склад): Стріжик Петро, Грищак Захар, Чрик Василь, Беновський Андрій, Шмотолоха Андрій, Гнатів Володимир, Подоба Святослав, Гнатів Роман, Рубаха Микола, Ціхановський Ярослав, Подвірний Андрій

ГРУПА 14

МФК "Галичина" (Дрогобич) – ФК "Вовчатичі/Ходорів" 5:1
Голи:
Козловський (20; 60; 90); Даців (71); Бутим (87) – Білевич (25).

"Галичина": Онуфрійчук Юрій, Подоляк Роман (Лазор Святослав, 71), Лещинський Роман (Городиський Богдан, 76), Бутим Іван, Даців Василь, Сов’як Андрій (Сенів Андрій, 46), Мошовський Тарас, Пігут Роман, Шакалець Роман (Дуб Андрій, 66), Козловський Павло, Рудавець Тарас

"Вовчатичі/Ходорів": Олександр Олексій (Івасенко Назар, 58), Фарина Володимир, Тітик Андрій, Горват Мар’ян (Довгий Роман, 66), Теліховський Володимир, Паньків Ігор (Скрутовений Андрій, 72), Мовчанюк Андрій (Пшик Олег, 71), Яш Назар (Федан Олег, 48), Бучинський Мар’ян, Білевич Олег, Ханас Василь

ГРУПА 15

СК "Нафтовик" (Борислав) – "Газовидобувник" (Вівня) 5:2
Голи:
Криворучищак (27); Колодій (38); Мавров (67 з пен.); Сало (72); Берездецький (81) – Кіндракевич (52); Хомин (75).

"Нафтовик": Голубіцький Василь (Черевко Юрій, 45), Гаврилів Назар, Гайнюк Ростислав, Мавров Назар, Мельникович Василь, Сало Віталій, Гутнікевич Ярослав, Криворучищак Дмитро (Дівчур Юрій, 35), Свідзінський Ігор (Берездецький Роман, 45), Штибель Олег, Колодій Іван

"Газовидобувник": Вайда Василь, Суховерський Назар, Сокаль Орест, Кобза Роман (Васильців Володимир, 85), Хомин Роман, Сімахін Дмитро, Федьків Михайло (Юрків Михайло, 80), Феденець Роман (Кіндракевич Богдан, 45), Дзюма Олег (Кучишко Денис, 75), Карабін Тарас, Карабін Олег

ГРУПА 16

СОК "Пульс-Авангард" (Жидачів) – "Гарт" (Дуліби) 4:2
Голи:
Турок (3); Витак І. (14); Цвик О. (26); Вацеба (79) – Дяків (71); Климчук (76).

"Пульс-Авангард": Герда Віталій (Акбієв Руслан, 46), Цвик Назар, Витак Володимир (Векляк Богдан, 46), Гнатківський Мар’ян (Борик Юрій, 46), Борик Андрій (Сергеєв Сергій, 46), Вацеба Ярослав, Турок Святослав, Микуш Тарас (Свередюк Святослав, 46), Цвик Орест, Сагайдак Василь (Машталір Володимир, 46), Витак Ігор

"Гарт": Красносельський Олександр, Каліщук Роман, Леонов Євген, Копин Роман (Добуш Віталій, 46) Равліковський Любомир, Пульків Остап (Кецик Роман, 46), Макаревич Роман, Климчук Роман, Льонгер Артур, Ріпило Андрій, Сосенков Олег (Дяків Роман, 46)

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме