Підсумки сезону: "Гірник" (Новояворівськ)

Підсумки сезону: "Гірник" (Новояворівськ)

175
Підсумки сезону: "Гірник" (Новояворівськ)

Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області разом із президентами футбольних клубів підбиває підсумки цьогорічного сезону.

Віталій КОПИНА, президент новояворівського "Гірника":

– Як і торік, цьогоріч чемпіонат вийшов гарячим. Знову до останнього не було відомо, хто стане чемпіоном. На старті сезону ми очікували напружених змагань. Саме так і вийшло. Перед початком другого кола поставили перед командою чітке завдання – фінішувати в першій шістці, яке ми виконали. Після заключної гри в Раві-Руській із місцевим "Локомотивом" я зайшов у роздягальню і подякував хлопцям.

На четвертій сходинці турнірної таблиці закріпився підмонастирський "Фенікс-Стефано", який нереально було випередити, а за п'яте місце ми до останнього боролися зі львівською "Погонню" і "Самбором".

Є два шляхи розвитку команди. Перший: побудувати її з досвідчених гравців і вистрілити ними, але це доволі фінансово затратно. Другий: поступово, рік за роком награвати склад із залученням власних вихованців. Ми дотримуємося другого варіанту.

Цілком задоволені підсумковою шостою позицією, що наразі є нашим найвищим досягненням у Прем'єр-лізі Львівщини. Звісно, ставимо собі за мету наступного сезону завершити чемпіонат на одну-дві позиції вище. Активно залучаємо власну молодь. Традиційно основа нашої команди складається з власних вихованців плюс досвідчені виконавці, в яких навчаються молоді футболісти.

Варто віддати належне Голові Федерації футболу Львівської області Олександру Шевченку, який умить змінив на краще обласний футбол. Відповідно у Львівській області відчутно збільшився інтерес уболівальників до цього виду спорту. Велика подяка Олександру Яковичу за це! Завдяки його старанням футбол Львівщини перебуває на провідних ролях в Україні.

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме