Самбір отримає оновлений футбольний стадіон

Самбір отримає оновлений футбольний стадіон

749
Самбір отримає оновлений футбольний стадіон

У Самборі триває реалізація одного з наймасштабніших проектів, про який вже протягом багатьох років просила громада. Йдеться про реконструкцію міського стадіону імені Лева Броварського. Вартість проекту більше ніж 25 млн. грн. Кошти на проведення робіт планується залучити з різних джерел. Щоб їх отримати, влада міста долучається до участі у різноманітних державних проектах та програмах. Значною є і частка місцевого бюджету.

Проектом передбачено будівництво допоміжних споруд та трибун для глядачів за сучасними вимогами. При цьому розмір стадіону залишиться незмінним, згідно існуючих документів. Адже він межує з іншими об’єктами, власники яких погоджують межі території. Це буде футбольний стадіон, проте на ньому залишаться бігові доріжки.

Заплановані роботи можна виконувати і у холодну пору року за відсутності атмосферних опадів та за наявності фінансування.

Самбір отримає оновлений футбольний стадіон - изображение 1Самбір отримає оновлений футбольний стадіон - изображение 2Самбір отримає оновлений футбольний стадіон - изображение 3

Оцініть
Поделитесь
Источник:

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме