Відгомін 2-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

Відгомін 2-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

38
Відгомін 2-го туру Прем'єр-ліги Львівщини

У другий ігровий день найвищого дивізіону Львівської області сезону-2019 загалом забито 27 голів, що на 3 більше, ніж у попередньому.

Найбільше м'ячів цього туру забито в Демні. де місцева однойменна команда настріляла 8 "сухих" м'ячів ФК "Сокіл-Львів" (Борщовичі). До слова, демнянці надзвичайно забивні на старті сезону-2019 – 14 забитих і жодного пропущеного м'яча у власні ворота. Середня результативність звітного туру – 3,85 гола за гру. 3 голи забито з пенальті.

Загалом у чемпіонаті вже забито 51 м'яч, із них 5 – із "крапки". Один 11-метровий штрафний удар не реалізовано.

Читайте також: Турнірна таблиця чемпіонату Львівщини

З 27-ми голів у другий ігровий день 12 забито в першому таймі (загалом у чемпіонаті 25). Найшвидший гол на 4-ій хвилині у ворота ФК "Мостиська" забив гравець "Самбора" Михайло Кіт-Копиляк. До слова, він, а також новачок колективу з Демні Юрій Голубка, Олег Шептицький із "Юності" (Верхня Білка), нападник "Мостиської" Андрій Дева та гравець підмонастирського "Фенікса-Стефано" Віталій Патуляк відзначилися дублями. Більше 2-ох м'ячів в одній зустрічі не забивали.

Загалом у чемпіонаті обласної Прем'єр-ліги вже оформлено 10 дублів. У стартовому турі таке досягнення підкорилося Юрію Голубці (СКК "Демня"), Олегові Шептицькому, Костянтину Деревльову (обоє – "Юність", Верхня Білка), Тарасу Пецківу (ЛСК "Погонь", Львів) та Назарію Ничу (ФК "Львів-Сокіл", Борщовичі).

Щодо дисциплінованості футболістів: у стартових 2-ох турах арбітри продемонстрували 4 червоні картки.

Щодо відвідуваності другого туру цьогорічного чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області: загалом, згідно з рапортами рефері, на трибунах побувало 4650 уболівальників (середня відвідуваність туру 664 глядачі на грі). Найбільше любителів футболу прийшло цього разу в Дрогобичі на поєдинок між місцевою "Галичиною" і новояворівським "Гірником" – 1100. Загалом поєдинки перших 2-ох турів відвідало 9430 любителів футболу.

Найкращі бомбардири найсильнішої ліги Львівщини:

4 забиті м’яч – Юрій ГОЛУБКА (СКК "Демня"), Олег ШЕПТИЦЬКИЙ ("Юність", Верхня Білка);

2 забиті м’яч – Олег ШАНДРА, Святослав ЗУБАР, Олег ЛАШИН, Тарас ДЕМКІВ (усі – СКК "Демня"), Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ ("Юність", Верхня Білка), Назар ЦЮПКА (ФК "Миколаїв"), Михайло КІТ-КОПИЛЯК (ФК "Самбір"), Андрій ДЕВА (ФК "Мостиська"), Віталій ПАТУЛЯК ("Фенікс-Стефано", Підмонастир), Тарас ПЕЦКІВ (ЛСК "Погонь", Львів), Назарій НИЧ (ФК "Львів-Сокіл", Борщовичі).

Оцініть
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме