Главная Аматорський футбол Львівська область Післямова фіналу Меморіалу Юста-2019

Післямова фіналу Меморіалу Юста-2019

319
Післямова фіналу Меморіалу Юста-2019
englishdom.com

Наставники спортивно-культурного клубу "Демня" і "Юності" (Верхня Білка) поділилися з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області думками після очної зустрічі у фіналі цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста, в якому тріумфували хлопці з Миколаївського району.

Руслан БРУНЕЦЬ, головний тренер СКК "Демня":

– Ми знали, як грають футболісти з Верхньої Білки. Саме тому обрали тактику ліквідувати їхні перші передачі, по-спортивному агресивно зіграли у відборі м’яча і вийшли у стрімкі атаки. Завдяки цьому ми перемогли. На стартових хвилинах гра нам не надто вдавалася, але потім прокинулися після пропущеного м’яча і переламали хід поєдинку. Найголовніше, що "Демня" виграла. Хлопці – молодці! Вони виконали все, що від них вимагали. Я вдячний їм за це. Рухаємося вперед.

Читайте також: "Демня" – переможець Меморіалу Юста-2019

Богдан КОСТИК, тренер-гравець "Юності" (Верхня Білка):

– Після закінчення сьогоднішнього матчу я подякував хлопцям, наголосивши, що не потрібно допускати хвилинної розслабленості, внаслідок якої ми двічі пропустили в першому таймі. Загалом помилилася вся команда. В перерві зустрічі заспокоїв своїх підопічних. Після третього голу нам було важко в психологічному плані. Ми повинні навчитися грати за результатом. Завдання в нас незмінні – перемагати в кожному матчі.

Оцініть
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения